Türkiye'de futbolun geleceği nasıldır?

705640

Femtopat
İyi günler arkadaşlar, bu konuyu açmamın nedeni sizlerle beraber ülkemizin futboldaki geleceğini tartışmak. Benim görüşüm gelecek yıllarda Türk futbolunun biraz bile olsa ileri gideceğini düşünüyorum. Şu andan atılan adımlar da bulunuyor bunlardan bazıları, altyapı çalışmaları, yönetim reformu, "the Game plan çalıştayı", Avrupa maçlarının 3 yıl süre ile TRT + tabii kanallarında yayınlanması gibi örnekler bulunuyor. Tabii bunların fazlasının da olacağını düşünüyorum.

Sizin düşüncülerinizi paylaşmanızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Negatif düşünceleri ve geçmişte yaşananları bir kenara koyarsak ben şahsen Türk futbolunun geleceğinden umutluyum..

Maçların internetten yayınlanmasına şu anlık karşıyım. BeinConnect zamanında, şu an Tod TV'de, Exxen'de takılmalar oluyor. Maç dediğin donmadan, takılmadan; en kısa gecikme ile izlenir. 25 saniye kadar geç geliyor bu yayınlar. Saçma sapan bitrate düşmesi, donma gibi şeyler de oluyor. Çok kişi izliyorsa yayın çöküyor. Önce altyapısını düzgünce hazırlayın sonra bakarız. Umarım tabii'de olmaz maçlarımız.

Maçların internetten yayınlanmasına şu anlık karşıyım. BeinConnect zamanında, şu an Tod TV'de, Exxen'de takılmalar oluyor. Maç dediğin donmadan, takılmadan; en kısa gecikme ile izlenir. 25 saniye kadar geç geliyor bu yayınlar. Saçma sapan bitrate düşmesi, donma gibi şeyler de oluyor. Çok kişi izliyorsa yayın çöküyor. Önce altyapısını düzgünce hazırlayın sonra bakarız. Umarım tabii'de olmaz maçlarımız.
T.R.T'nin İhaleyi Alıcağı Söyleniyor artık, bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı