Türksat Kablonet ile Twitch gibi uygulamalardan yayın izlenmiyor

ardanctt

Centipat
Daha fazla  
3-4 gündür Twitch'ten veya Kick'ten yayın izlemeye çalıştığımda siteler açılmıyor. Ping değerlerim de çok yüksek internetim 100/5 olmasına rağmen izlenmiyor. Türksat'a arıza bildirimi verdim kaç kere modem değerleri normal diyerek hiçbir şey yapmıyorlar. Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
1.5 yıldır aynı sorunla uğraşıyorum il müdürlüğüne git dediler gittim. mail at dediler attım müşteri hizmetleri arıza kaydı okuşturmaktan başka bir işte yaramıyor. akşam saatlerinde başlıyor sıkıntı. Akiama rıyorum sabaha düzeliyor.sabah arıyorum sorun yok diyip gelmiyorlar. Gelen tekniker arkadaşlar altyapısal olduğunu söylüyorlar. Yılda 3-4 kez böyle dönemleri oluyor. 4-5 gün üst üste arayınca altyapı değişmemesine rağmen bir tık düzeliyor. Dün kick twitch için aradığım genel bir arıza olduğunu söyledirler çözümle ilgilide bir tarih veremediklerini belirtiyolar. KABLONET PİŞMANLIKTIR. Yoğun bölgelerde almayın. BTK şikayetimde var modemime atıp olayı btk şikayeti kapatıyorlar. üstelik önerdikleri modemi almama rağmen

Routing ve bandw kısıtlaması buna sebep oluyor. Kablonetin ve sol'un (Superonline) bandw kısıtlaması gercekten çok can sıkıcı. Bir de o kablonetin routing'i yok mu, aman aman..

Kablonet'in sorunu sanırım IP bloğundaki genel sorun yüzünden müşteri hizmetleri öyle demiş ProtonVPN açınca düzelir muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı