TUF Gaming VG249Q1R için kablo önerisi

abrahamcelebi

Zeptopat
Merhaba,

Forumdaki ilk konum. Teknolojiyle özellikle PC konularında yeni teknolojilere çok aşina değilim çok hızlı gelişiyor bu alanlar malum. Yeni bir desktop sistem satın aldım ve özellestirdim bir kısmını. Aldığım sistemin linki şöyle.

Bu sisteme 32 GB RAM yaptım. Sıvı soğutucu vs de ekledim 240mmlik. Sistemi almadan aylar önce bir monitör aldım. Monitörümun markasi ASUS ve modeli ise TUF Gaming VG249Q1R.

Sistemdeki 7700XT GPU'nun desteklediği HDMI ve DP surumleri monitorun destekledigi surumlerden yüksekmiş. Nette yaptığım araştırmalar sonucu yüksek de olsa geriye dönük sürümleri kullandığına dair bilgi edindim. Dolayısıyla monitorun desteklediği çıkışları kullanıyorum. Sistemim icin kablo önerisinde bulunabilecek var mı FPS ve kalite konusunda verim almam konusunda? DisplayPort'ta sanırım ses iletilmiyormuş. Monitordeki hoparloru kullanmak da istiyorum. Dolayısıyla HDMI kablo alacağım ve mumkunse 2M gibi olmasi önemli kasa yerde çünkü. Desteklerinizi bekliyorum.

GPU üretici sitesindeki özellikler ASUS TUF Gaming Radeon RX 7700 XT OC Edition 12GB GDDR6 | Graphics Card| ASUS Global - Teknik Özellikler

Monitor üretici sitesindeki özellikler.

Yeni konular

Geri
Yukarı