Turkcell T20 Android 2.3.7

Arkadaş bakın şimdi siz rehberde ;

1. ClockworkMod Recovery'e girin. Wipe Data ve Wipe Cache deyin. Advanced menüsüne girip Wipe Dalvik cache deyin. Bu adım atlanırsa ROM'da sorun olur!
  2. Install ZIP from SD Card -> Choose ZIP from SD card deyin ve ROM dosyasını seçin bunu yapın demişsiniz .. Benim elimdeki T20'de Vipe Data yaptıktan sonra Advanced diye bir menü yok. Onu nasıl yapacağız ? Ben size elimdeki T20'nin Clockwork Mod'da yazanları söyleyeyim.
    1-)Reboot system now
    2-)Apply update from sdcard
    3-)wipe data /factory reset
    4-)wipe cache partition
    5-)wipe misc partition
    6-)touchscreen firmware update bunlar var . Açıklayıcı konuşun kardeşim, elimizdeki telefonları eleştirmeyin.

- - - Güncellendi - - -

Install SD Card yaptıktan sonra da E: failed to verify whole-file signature hatası geliyor .

Son düzenleyen: Moderatör:
ROM, buradan indireceğiniz dosyadır. Rehberi anlamadıysanız bu işe kalkışmayın. T20 gibi yavaş ve alt seviye telefonlardan uzak durup daha üst modellere yönelin :) Bu tür işlerle boğuşmak zorunda kalmazsınız :)

Hocam ben de T20 kullanıyorum fakat sizin bu telefonu bu kadar aşağılamanız normal karşılancak gibi değil. Kimisi dandik der kimisi berbat. Lütfen şu kelimelerinizi daha düzgün seçin.

Bende de T20 var. Ben de root yaparken aynı yerde takılıyordu. Aygıtlarımdan telefonun yanınında sarı ünlem vardı. Sürücü yükleden recovery dosyasının içindeki Adb driver'ını gösterdim ve oldu.

Merhaba bende Türkcell t20 var sizin bu sistemi yükledim az önce ve telefon şu an açılmıyor. Ne yapmam lazım biraz yardım eder misiniz ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı