Turkcell'den Vodafone'a geçilir mi?

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba. Aslında Turkcell Vodafone'dan çok daha iyi, bunu biliyorum ama bilen bilir, Turkcell çok kazık fiyat olarak ve interneti de çok az. 7 GB internet, 500 SMS, 1000 dk arama 161 TL. Zaten telefonla çok arama yapmıyorum bir arkadaşları, ailemden birileri, arada bir de dedemleri vs. arıyorum onun dışında arama da yapmıyorum Vodafone'un kötü çektiğini bildiğim için söyledim. Zaten evimizde de telefon çekiyor, dışarıda sıkıntı çeker miyim bilmiyorum sizce geçmeli miyim? Benim kuzen 140 liraya 25 GB internetim var dedi Vodafone'da. Geçebiliyorsan Vodafone geç dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba bende yeni geçtim sırf yurtdışı paketleri için ramazanda kampanyası vardı 32 gb 160 tl ayda 4 gün avrupada ücretsiz kullanma tr bi sıkınntısını görmedim çekim konusunda

Aylık ne kadar internet kullanıyorsunuz?

Aslında ayda 20 GB kullanırım ama paketim sağ olsun 7 GB üstüne çıkmıyorum yoksa Turkcell çok güzel geçiriyor.

Şehir içi sıkıntı yaşamıyorsun ama şehir dışında sıkıntı çekebiliyorsun internette. Onun dışında uygun fiyatlı ve şehir dışına çok çıkmıyorsan alınır.

Yaz ayında memlekete gidiyorum Mersin. Yazlık tarafında iyi çekebilir ama baba ile anne tarafımın köyünde çeker mi bilmiyorum.

İnterneti Turkcell kadar iyi çekmiyor, durma özelliği olmasına kesinlikle özen gösterin kesinlikle diyorum yoksa ay sonu 1 GB'a 50 TL ödemek zorunda kalırsınız.

İnterneti Turkcell kadar iyi çekmiyor, durma özelliği olmasına kesinlikle özen gösterin kesinlikle diyorum yoksa ay sonu 1 GB'a 50 TL ödemek zorunda kalırsınız.

Hocam benim için internet önemli dediğim gibi çok fazla arama yapmıyorum. Ama bir kişi de internet iyi çekmeyebilir dedi Turkcell'in gayet güzel çekiyor sıkıntı yaşar mıyım bilmiyorum. Bu çekme olayı telefon markasına göre değişir mi?

Vodafone iyi bu arada dağa çıkıp yerin dibine girmediğin sürece çoğu yerde çekiyor paket fiyatları da gayet makul ben 63tl ödeyip aylık 10gb alıyorum yanında dakika ve smste var tabiki.

Geri
Yukarı