Vodafone'a geçilir mi?

rukibamba

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Uganda
Daha fazla  
Meslek
Network Sistem Mühendisi,Producer,DJ
Arkadaşlar Turkcell çok fiyatlar istiyor su paket sizce geçilir mi?

Genç yeni red sınırsız iletişim 60 GB.

Pakete geçilir bunun için 30+30 sosyal medya var kullanan herkes internetin yavas olduğunu söylüyor var mı kullananlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Pakete geçilir bunun için 30+30 sosyal medya var kullanan herkes internetin yavas olduğunu söylüyor var mı kullananlar.

Turkcell daha iyi ama yine de değişmek istiyorsanız Vodafone'nun yerine Türk Telekom'a geçin.

O sinirsiz 60GB'a kac para istiyorlar hocam? Ben Vodafone'dayim. 20GB sinirsiz iletisim 220 lira veriyorum. Ben enayi gibi hissediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone'nin ücretsiz ispark gibi olaylarıyla faturayı bedavaya getirdiğimi hissediyorum ve sınırsız WhatsApp olayı çok iyi. Vodafone ile aklınızdan geçen hızları alamazsınız fakat kesinlikle yarı yolda bırakmaz. Ben Turkcell'e geçtim fakat 20GB'lik tarifeyi benim adıma 450TL'ye çıkardıkları için. 70TL'den bir anda fırlattılar.

Firmaların bölgenize göre hizmet kalitesi değişiyor. Ben Vodafone kullanıyorum yıllardır ve çok memnunum. Benim bölgemde Türk Telekom çok kötü mesela, deneyen arkadaşlarım nasıl kaçacaklarını şaşırdı. Etrafınızdaki insanlara sorun bence kim neyi kullanıyor ve çekim kalitesi nasıl diye. En sağlıklısı o olur.

İçeriğe bakmaya bile gerek yok ben asla ama asla geçmezdim. Türk Telekom kullanıyorum şu anda Turkcell de kullandım ancak ben Vodafone'a bir ay sadece dayanabildim hiç memnun değildim özellikle internetten.

Geçilir ama fiyatlar Vodafone'da da uçtu, ben 270 TL'ye sınırsız sosyal medya+ 30 GB tarifesini kullanıyorum.

Red Tarifem Ultra Sınırsız 30GB paketine 273 TL ödüyorum. Sınırsız Video, Müzik ve Sosyal avantajlarım var. Spotify olsun Youtube olsun ve en önemlisi İnstagram olsun kotadan yemiyor. Temmuz ayında tarifem bitiyor, bu gün yeni tarifelere baktım da 400-500 den aşağıda kullandığım gibi paket kalmamış. Fiyatlar uçmuş cidden, yaza kadar daha ne olacak kim bilir.

O sinirsiz 60gbbye kac para istiyprlar hocam? Ben vododayim 20GB sinirsiz iletisim 220 lira veriyorum ben enayi gibi hissediyorum.

Hoocam 375 TL.

Vodafone şu an en yavaş interneti sunuyor.
Türk Telekom tercih ederdim Vodafone yerine.
Kendim Vodafone'den Turkcell'e geçtim taahhüt bitince, kanser ediyor Vodafone insanı.

Taahhüt olayı işte Turkcell de aynı 218 TL'den 510 TL'ye cıkarıyor 35 GB internetten 50 GB cıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı