TurkNet GigaFiber'e geçilir mi?

keremgulsuu

Femtopat
Daha fazla  
Türk Telekom kullanıyorum. 24 Mbps internet veriyor 120 lira tek iyi yanı ping yok kesinti yok. TurkNet altyapısına bakınca 1000 indirme ve 1000 upload GigaFiber bulunuyor binada ama şüpheliyim kesinti vs. olur diye şüpheliyim. Ayrıca Türk Telekom gibi şubesi de yok ulaşamıyorsun vs. diyorlar.

Türk Telekom kullanıyorum. 24 Mbps internet veriyor 120 lira tek iyi yanı ping yok kesinti yok. TurkNet altyapısına bakınca 1000 indirme ve 1000 upload GigaFiber bulunuyor binada ama şüpheliyim kesinti vs. olur diye şüpheliyim. Ayrıca Türk Telekom gibi şubesi de yok ulaşamıyorsun vs. diyorlar.

Elbette geçilir zaten tahadütsüz istediğin zaman çıkma imkanına sahipsin+ olarak GigaFiber müşterilerine özel telefon numarası vb çok başınız ağrımaz hatta 0 baş ağrısı çünkü GigaFiber'de sorun yaşayan birini görmedim hala.

Geçilir. Gigafiber Türknet'in kendi altyapısında olduğu için fazla sorun çıkmıyor ve çıktığında da ilgileniyorlar.
Fazla sorun çıkmıyor ve ilgileniyorlar mı? 🤣
Kullanmayan deneyimlemeyenler yorum yapmasın mümkünse.

Elbette geçilir zaten tahadütsüz istediğin zaman çıkma imkanına sahipsin+ olarak GigaFiber müşterilerine özel telefon numarası vb çok başınız ağrımaz hatta 0 baş ağrısı çünkü GigaFiber'de sorun yaşayan birini görmedim hala.
Her firmada ve altyapıda sorun yaşayanlar var. Herkesin beklentisi ve ihtiyacı farklı.

Hocam siz kullandıysanız deneyiminizi yazar mısınız?
Ben 1.5 sene kullandım sürekli kesinti oluyordu. Müsteri hizmetlerine ulaşmak imkansızdı ve kayıt açsam ertesi gün cevap geliyordu. Evet 1000Mbps harika cidden ama adam akıllı kullanamadıktan sonra ne işe yarar? Ekipleri 5 günde gelip arızaya müdahale etti bir fiber uç değişimi için. Şuan başka bir firmanın fiber altyapısına geçtim hızım 100/8 ve stabil bağlandığından beri 1 kere bile ne koptu ne kesildi. Müşteri hizmetlerinede anında ulaşıyorum.

Neredeyse 1 senedir Gigafiber kullanıyorum ve gün içinde (gece 1-sabah 9 arası hariç, o zamanlarda internet kullanmıyorum) 1 kere kesinti yaşadım o da 2 saat sürdü.
Bölgeyle alakalı olabilir benim yaşadıklarım çok daha fazla ve uzun süreliydi.

Merhaba, gigaFiber altyapımız ile ilgili sorun yaşadığınızda 0850 288 10 10 numaralı hattımızdan uzmanımız ile görüşerek sorunu iletebilirsiniz. Ayrıca kendi ekiplerimiz sorunu kontrol ederek çözümlüyor. Sizi de aramızda görmek isterim 😇

Peki benim anakartım PCI Express 2.0 buna 1000MBPS internet verilir mi anakartın portuyla uyuşuyor mu yani.
Anakartım H61M-S2-B3
Bu konuda bilgim bulunmuyor. Ancak desteklediği maksimum hızı alacaksınız. Düşüklük yaşamanız durumunda bize www.turk.net/oim sayfamızdan destek kaydı oluşturabilirsiniz. Uzmanımız kontrol ederek bilgi verecektir 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı