TurkNet vs GigaFiber

fraspy

Centipat
Daha fazla  
İyi sosyaller,

TurkNet GigaFiber olarak bahsedilen hız miktarı 1000MBPS olarak geçiyor diye biliyorum halihazırda Türk Telekom 1000MBPS kullanıcısıyım bu TurkNet'e geçersem GigaFiber olarak mı kullanacağım anlamına geliyor yoksa bahsedilen GigaFiber mevzusu farklı bir altyapı mı içeriyor?

Şu an mevcut durumda evimde 1000MBPS DL 50 up şeklinde kullanmaktayım GigaFiber haritasında arattığımda ise maximum 100'lük bir fiber verebileceğini söylüyor TurkNet bu sebepten soruyorum ikisi farklı şeyler mi?

Ve deneyimli kullanıcılara bir başka sorum eğer destekliyor TT 1000'den çıkıp TurkNet 1000'e geçmek mantıklı mı?

İyi sosyaller,

TurkNet GigaFiber olarak bahsedilen hız miktarı 1000MBPS olarak geçiyor diye biliyorum halihazırda Türk Telekom 1000MBPS kullanıcısıyım bu TurkNet'e geçersem GigaFiber olarak mı kullanacağım anlamına geliyor yoksa bahsedilen GigaFiber mevzusu farklı bir altyapı mı içeriyor?

Şu an mevcut durumda evimde 1000MBPS DL 50 up şeklinde kullanmaktayım GigaFiber haritasında arattığımda ise maximum 100'lük bir fiber verebileceğini söylüyor TurkNet bu sebepten soruyorum ikisi farklı şeyler mi?

Ve deneyimli kullanıcılara bir başka sorum eğer destekliyor TT 1000'den çıkıp TurkNet 1000'e geçmek mantıklı mı?
Müşteri hizmetleri hakkında olumsuz yorumlar okumuştum. Şu an memnunsanız olduğunuz pakette kalabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri hakkında olumsuz yorumlar okumuştum. Şu an memnunsanız olduğunuz pakette kalabilirsiniz.
şuan memnunum zaten geçmeyi düşünmemdeki tek sebep upload miktarı zira tt 1000 50 veriyor türknet ise dl = up diyor o sebepten soruyorum değer mi diye ve destekler mi

Sorgulama yapıp atar mısın?
siteye erişilemiyor

warp açık kalmış hocam kusura bakmayın bakıyorum şimdi

türknet böyle söylüyor diğeride mevcut hızım şuan 10 tane cihaz bağlı aktif şekilde kullanıyor , ortalama değişken hız 930-990 arası

Dosya Ekleri

• turknet.png
    turknet.png
    47,9 KB · Görüntüleme: 16
  • turktelekom.png
    turktelekom.png
    19,8 KB · Görüntüleme: 18
Son düzenleme:
GigaFiber varsa geçebilirsin ancak Telekom var 100'den fazla vermeyecek gerek yok kal derim.

Şu an internetten memnunum aslında halihazırda 1000'lik paketteyim sırf upload için sormuştum ama anlaşılan hem gereksiz olacak hem de desteklemiyor sağlık olsun. 1000 50 TT devam.

Yeni konular

Geri
Yukarı