TurkNet vs Netspeed

Makaleler
49
Merhaba.

Türk Telekom aboneliğim bu ay bitiyor. Netspeed ve TurkNet arasında bir seçim yapmayı düşünüyorum. İki firma da VDSL altyapı ile en fazla 75Mbps alabileceğimi söylüyor. TurkNet aylık 300TL, Netspeed 278TL fiyat verdi. TurkNet hakkında özellikle son zamanlarda çok fazla kötü yorum görmeye başladığım için kararsız kaldım. Siz hangisini önerirsiniz?

Evet mümkün. Gerekli evrakları kurye ile yolluyorlar. İsterseniz e-posta veya whatsapp üzerinden de evrakları doldurup gerekli yere gönderiyorsunuz. Garanti olması açısından ben kuryeyi seçtim.
Biraz ekşi sözlük'te yazılanlara baktım ve bayağı bir kötü yorum gördüm. Özellikle müşteri hizmetleriyle ilgili.

Biraz ekşi sözlük'te yazılanlara baktım ve bayağı bir kötü yorum gördüm. Özellikle müşteri hizmetleriyle ilgili.
Zamanında TurkNet'te kullandım müşteri hizmetleri berbattı. Şuanlık millenicomla müşteri hizmetlerini arayacak bir sıkıntı yaşamadım. Orada yazdıklarına göre illaki vardır sıkıntısı. TurkNet'te bundan aşağı değil zaten. NetSpeed hakkında deneyimim olmadığı için birşey diyemeyeceğim.

Geri
Yukarı