TWRP'de yanlışlıkla system'i wipelamak

fiqys

Femtopat
Daha fazla  
Su anda TWRP'deyim sdcard bomboş ve wipeladıgım için bilgisayardan dosya transfer edemiyorum Recovery'e restart atmam lazım fakat bana uyarı veriyor 'no OS is installed' diye sizce fasboota girebilir miyim öneriniz var mı?

Su anda TWRP'deyim sdcard bomboş ve wipeladıgım için bilgisayardan dosya transfer edemiyorum Recovery'e restart atmam lazım fakat bana uyarı veriyor 'no OS is installed' diye sizce fasboota girebilir miyim öneriniz var mı?
TWRP giremiyor musunuz?

Bilgisayarda ADB kurulu değilse bilgisayardan telefona TWRP'de iken dosya aktaramazsınız. Gerekli sürücüleri kurdunuz mu?

Her şey kurulu sadece wipe yaptıktan sonra TWRP'yi tekrardan restartlamak lazım dosya transferi için fakat yapmak istedigimde uyarı veriyor no OS is installed.

O hatayı vermesinin sebebi OS olmadığı için telefonun boşa düşeceğinden, bu yüzden Reboot kısmından Recvorey'i seçeceksiniz. Telefonunuzu yeniden başlatıp otomatik TWRP'ye atacak. Daha sonra romunuzu bilgisayardan transfer edip flashlayabilirsiniz.

O hatayı vermesinin sebebi OS olmadığı için telefonun boşa düşeceğinden, bu yüzden reboot kısmından Recvorey'i seçeceksiniz. Telefonunuzu yeniden başlatıp otomatik TWRP'ye atacak. Daha sonra romunuzu bilgisayardan transfer edip flashlayabilirsiniz.

Tamam rebootladım transfer edebiliyorum, eskiden böyle bir olay daha yaşamıştım ve telefon System destroy olmuştu şimdi ondan dolayı şüphelendim teşekkür ederim.

O hatayı vermesinin sebebi OS olmadığı için telefonun boşa düşeceğinden, bu yüzden Reboot kısmından Recvorey'i seçeceksiniz. Telefonunuzu yeniden başlatıp otomatik TWRP'ye atacak. Daha sonra romunuzu bilgisayardan transfer edip flashlayabilirsiniz.
Pardon şimdi romu transfer ettim fakat Failed to Mount /system_root (Invalıd Argument) diye bir hata veriyor

Mount kısmından System tikli mi? Alttaki Read-Only tikinin işaretli olmamasını kontrol edin. System tikli değilse tikleyin Recovery'i rebootlayıp tekrar deneyin.

Geri
Yukarı