TYT matematik kaç günde biter?

Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ben sayısal bir bölüm, makine mühendisliği, okumak istiyorum. Ancak matematiğim buna el vermiyor. Türkçe 32-35 net, sosyal 15-10 net matematik 5-8 net ve fen 12-10 arası yapıyorum. Ancak şu son 2 haftadır sıfırdan TYT matematik çalışıyorum. En az bir 17-20 yapmak lazım. Bunun için önereceğiniz bir şey var mı? Gün gün bölmek yerine 2-3 gün matematik diğer günler paragraf çözüyorum konu tekrarı da yapıyorum, şöyle söyleyeyim hafta içleri ortalama 4 saat hafta sonları cumartesi pazar akşama kadar çalışıyorum. Amaçladığım okul Uludağ Üniversitesi bu netlerle buraya gidebilir miyim? Önerebileceğiniz kaynaklar varsa önerir misiniz?

Hocam tyt matematik öyle konu bitirerek bitmiş olmuyor maalesef. Çok fazla deneme çözmeniz lazım. Geçen sene tüm konuları bitirdiğim halde 17-18 netlerdeydim. Ardından son bir ay seri denemeler sayesinde ana sınavda 32 yaptım. Denemelere ağırlık verin (konular bittikten sonra).

Hocam TYT matematik öyle konu bitirerek bitmiş olmuyor maalesef. Çok fazla deneme çözmeniz lazım. Geçen sene tüm konuları bitirdiğim halde 17-18 netlerdeydim. Ardından son bir ay seri denemeler sayesinde ana sınavda 32 yaptım. Denemelere ağırlık verin (konular bittikten sonra).

AYT mat kaç ayda biter peki hocam.

AYT mat kaç ayda biter peki hocam.
Hocam geçen sene benim zamanımda LTİ yoktu. O yüzden pek bir şey diyemeyeceğim. TYT matematik bittikten sonra en geç 2.5 ay içinde bitirilir bence güzel bir çalışmayla (LTİ hariç).

Geri
Yukarı