TYT matematik soru bankası önerisi

Chuck Norris

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar seneye 12'ye geçiyorum bu yaz Eyüp hocanın 3D TYT Vdd'si ve Temmuz'dan itibaren dershane ile TYT'yi matematik ağırlıklı bitireceğim. Kaynak olarak dershanenin verdiği eis föyleri ve soru bankası var. Elimde önceden aldığım Bilgi Sarmal var ve son olarak inşallah bu pazartesi 345 alacağım. Eyüp hoca çözdüğü kaynaktan gitmeyi tavsiye ediyor ama elinizdekileri de çözebilirsiniz diyor. Benim illa 3D almama gerek var mı? Benim planım 345-EIS-sarmal. Konu olarak 0'ım netim 10 civarı geliyor hep.

Birsürü kitap almak yerine bir tane kitabı sağlam bitirip devamında deneme yapmaya odaklanmak - eğer temelin varsa - sana daha tatmin edici ilerleme sağlar.

Birsürü kitap almak yerine bir tane kitabı sağlam bitirip devamında deneme yapmaya odaklanmak - eğer temelin varsa - sana daha tatmin edici ilerleme sağlar.
Hocam temelim yok 345 genel olarak öneriliyor benim de hoşuma gitti içeriği ondan almak istedim. Eis ödev olarak bilgi sarmal da 345 sonrası çözülür diye düşünüyorum.

Hocam temelim yok 345 genel olarak öneriliyor benim de hoşuma gitti içeriği ondan almak istedim. Eis ödev olarak bilgi sarmal da 345 sonrası çözülür diye düşünüyorum.
Temelin yoksa 345 işini görür. Onu bitir sonra branş denemesi çöz baktın hala netlerin düşük bir tane daha TYT kitabı çözersin. Kendini kitap çözeceğim diye şartlandırma. Birini bitir, durumunu gör. Ona göre ne yapacağına karar verirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı