Üniversitede erkekler nasıl kandırıyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Üniversitede cok dikkat et diyorlar bana. Erkeklerin geneli çıkarlari için kandirmaya calisiyorlarmis. Nasil kandiriyorsunuz?
Ben bir erkeğim ve inan bana bunu çözdüğüm gün atomu da parçalarım diye düşünüyorum. Asıl sormamız gereken soru " Kızlar nasıl kanıyor boş laflara ". 😳

@Ayla9080 egonuzu tatmin etmeniz de sizin sorununuz hanımefendi. Erkekler kötü dedik, tatmin etmedi mi yoksa? Senin bu yazdığıni okuyan da kızları çok temiz sanacak. Önce bir aynaya bakın, sonra çevreyi sorgularsiniz. İyi geceler.

@Ayla9080 egonuzu tatmin etmeniz de sizin sorununuz hanımefendi. Erkekler kötü dedik, tatmin etmedi mi yoksa? Senin bu yazdığıni okuyan da kızları çok temiz sanacak. Önce bir aynaya bakın, sonra çevreyi sorgularsiniz. İyi geceler.

Baban zaten erkek biliyoruz yani de siz nasıl kandırıyorsunuz diye soru açarsan çekilir konu çünkü direk üçkağıtçı kategorisine sokuyosun

Kendi sorumu sikayet ettim. Sen de et rica ediyorum kapansin. Hayatim boyunca ben boyle suclanmadim.

@ZCPS21 konuyu hep aynı yere cekerek körü körüne aynı şeyi savunmuş. Belli amacı, @Ayla9080 aman erkeklere yaklaşma. Yemesinler seni.
@Greenville hocamın 2-3 mesajını okumak bile konuya hakim olmamızı sağlıyor, sayfalarca kaydırmaya gerek yok. 😂

Devir artık "peçete" devri oldu. Peçete ile işini gördükten sonra atacaksın, sosyal ilişkilerde başarısız insanlardan ve insan doğasını bilmeyenlerden bahsetmeye gerek bile yok. 😂😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı