Firmalar bizi kandırıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçen sektörden bir arkadaşla bunu konuştuk. Ne kadar çalışırsak çalışalım, adam gibi bir ev ya da araba alamıyoruz. Asgari ücret ve alım gücü çok düşük. Bana istediğini söyleyin ama kusura bakmayın, ben bu ülkedeki hayatımdan memnun değilim.

Çok doğru ama başka ülkeye yerleşsek sizce hayat daha mı kötü olur örneğin Amerika 'ya yerleştiğimizde Türkiye 'den daha kolay şartlar olur mu sizce? İnşallah ileride Ötv' dir vergidir, faizdir hepsi azalırsa iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim halk karşı çıkmasını bilmiyor ama. Anladınız siz mesajım siyasete girmesin diye daha uzatmıyorum.

Beyler her ne olursa olsun. Burası bizim vatanımızdır, bir şeyler yapacaksak onlarda bizleriz.

• Beğen
İfadeler: omy
Beyler her ne olursa olsun. Burası bizim vatanımızdır, bir şeyler yapacaksak onlarda bizleriz.

Valla ben artık bu milliyetçilik zırvalıklarından bıktım be hocam. Sağlık hizmetlerini bile adam gibi alamıyorum bu ülkede. O yüzden birileri cebini doldururken ben vatanım diyemeyeceğim.

Valla ben artık bu milliyetçilik zırvalıklarından bıktım be hocam. Sağlık hizmetlerini bile adam gibi alamıyorum bu ülkede. O yüzden birileri cebini doldururken ben vatanım diyemeyeceğim.

Kesinlikle katılıyorum...

Her ne koşulda olursa olsun. Bir şey değişmez. Burası bizim vatanımız. Başka Türkiye yok. Yoksa düzeltmek bize kalmış.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı