Üst Seviye Limitsiz Oyun Bilgisayarı Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ManTuna17

Kilopat
Herkese merhaba. Ben bir bilgisayar toplamak istiyorum ama donanımlardan falan tam olarak anlamıyorum ve toplayacağım bilgisayarda fiyat önemli değil . En son donanımlarla yüksek performanslı bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Benim için en gelişmiş donanımlardan oluşan (SSD olsun soğutma olsun işlemci olsun, SLI ekran kartları olsun her şey yani) oyun sistemleri yazabilirseniz sevinirim şimdiden sağ olun. Saygılarımla :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş tam inanmasam da git araştır gel bak kafana göre sistem topla onun üzerinden konuşalım her şeyin bir sınırı vardır C:

Sınırsız derken 2 tane Titan X falan koyalım mı? Yada 44 çekirdekli falan. Pej inanamadım açıkçası. İnternete Extreme PC Build yazarak amacına ulaşabilirsin. İngilizce seviyen yeterli düzeydeyse.

Madem para gani gani hiç uğraşma toplama moplama o kadar parayı sen yastık altına değilde bankaya koymuşsundur kesin kartından tek tıkla al kullan;
  • Alienware Area-51 Gaming Desktop | Dell 4,699.99 $(Dolarcık) Extrem özellikler ekleyerek fiyatıda artırabilirsin. Aşağıdaki ayar kısmından misal 1 TB SSD falan yapmak. 64 GB Ram falan para sende gani tabi ne olcak ki hepsine tıkla.
Yanınada dünyanın en pahalı 4k monitörünü alırsın tamamdır.

Herkese merhaba. Ben bir bilgisayar toplamak istiyorum ama donanımlardan falan tam olarak anlamıyorum ve toplayacağım bilgisayarda fiyat önemli değil . En son donanımlarla yüksek performanslı bir oyun bilgisayarı toplamak istiyorum. Benim için en gelişmiş donanımlardan oluşan (SSD olsun soğutma olsun işlemci olsun, SLI ekran kartları olsun her şey yani) oyun sistemleri yazabilirseniz sevinirim şimdiden sağ olun. Saygılarımla :)
Pek inanasım gelmiyor, ama önyargılı olmak bize bir şey kazandırmaz, o nedenle yazacağım, fiyat sorun olmadığına göre uçacağız havalara:

İşlemci: İ7 6850K
Anakart: MSI X99A Godlike Gaming Carbon
RAM: Kingston HyperX Predator 32 (4x8) GB 2800 Mhz
Ekran Kartı: 2 tane Gigabyte GTX 1080 Xtreme Gaming
SSD: Samsung 850 Pro 2 TB
SSD: Samsung 950 Pro 512 GB
İşlemci Soğutucu: Corsair H115İ
Kasa: Corsair Graphite 760T
PSU: Seasonic 80+Platinum 860 W
Toplam 18.533 TL

Teknobiyotik'ten toplandı. Yanına şunları alırsan;
Monitör: Asus PG278Q ROG Swift
Klavye: Logitech G910 Orion Spark
Mouse: Logitech G900 Chaos Spectrum
Kulaklık: Logitech G933 Artemis Spectrum
Bunları da alırsan toplam 23.632 TL tutuyor.

İnşallah hayali sistem değildir. Hayali olsa da bir şey olmaz. Başkaları bu konuya baktıkça en azından fikir sahibi olurlar.

Madem para gani gani hiç uğraşma toplama moplama o kadar parayı sen yastık altına değilde bankaya koymuşsundur kesin kartından tek tıkla al kullan;
  • Alienware Area-51 Gaming Desktop | Dell 4,699.99 $(Dolarcık) Extrem özellikler ekleyerek fiyatıda artırabilirsin. Aşağıdaki ayar kısmından misal 1 TB SSD falan yapmak. 64 GB Ram falan para sende gani tabi ne olcak ki hepsine tıkla.
Yanınada dünyanın en pahalı 4k monitörünü alırsın tamamdır.

Peki ordaki 28 inç 4k olan monitörmü oyun için daha iyi yoksa 27 inç gaming monitor'mü ?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı