Üst Seviye Oyun Bilgisayarı Toplama

Şimdi toplamamalısın. GTX 1080 i beklemeni şiddetle tavsiye ederim. Bu arada sistem tavsiyeleri bölümünden de yararlanabilirsin.

Merak etmeyin arkadaşlar ben elimde hazırda bulunan ve bütçem sıkıntı değil denince attığım bir ss'di. :)
@log Sitede sadece Zotac 3 tane koyulabilmekteyi bende ondan koydum yoksa 4 tane GTX1080 koyar, 2 tane İ7 5960X koyar ardından 128 GB RAM koyardım :D istenirse bütçe herşey dahil 30-40 bin TL'yi bulur bütçe sıkıntı değilse...

@Ensar Karakaya Hiç dikkat etmemişim, kusura bakmayın. Ben 1 tane gibi gördüm. Nvidia yeni serilerde SLI'ı 2'den fazla kart ile yapmayın diyor da şöyle de bir önerisi var: 3 tane kart kullanacaksanız ikisini SLI yapın üçüncüyü de PhysX'e atayın.
Ben mantıklı buldum bu çözümü.

Estağfirullah. :)
Evet, zaten Technopat'ın yeni GTX 1080 incelemesinden sonra benimde bilgim oldu o konularda, 2 tanesini öneriyor ama 3. ve 4. de artık işi zorlaştırmak için artı para ödeyip anahtar vs. gibi yollara giriyoruz, sizin dediğiniz de mantıklı o açıdan sadece bir kart PhysX için çalışsa güzel olur aynı bir tane Nvidia bir tane AMD kartı aynı anda çalıştırıp Nvidia'nın teknolojilerini kullanmaya benziyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı