Ukrayna savaşı neden uzuyor?

Ne kadar desteklemesemde savaşların olması gerek. Nüfusun azalması lazım.
Nüfusun azalması için Ukrayna gibi ülkeler değilde Çin Hindistan gibi ülkelerde yapılması gerekmezmi dostum. Ayrıca savaşlarda ki mülteciler, kıtlıklar da cabası senin bahsettiğin şey bana dokunmayan yılan bin yaşasın demekle aynı şey.

Nüfusun azalması için Ukrayna gibi ülkeler değil de Çin Hindistan gibi ülkelerde yapılması gerekmezmi dostum. Ayrıca savaşlarda ki mülteciler, kıtlıklar da cabası senin bahsettiğin şey bana dokunmayan yılan bin yaşasın demekle aynı şey.

Savaşlar neticesinde teklonojik atılımlar olur. İstediğiniz kadar savaş olsun nüfus er ya da genç toparlanacaktır.

Hayır ederim. Mültecilere karşı en sert önemler alınmalı. Ya da mülteciler için güvenlikleri açısından zorla çalıştırma kampları inşa edilebilir.
Dostum hem savaş olsun nüfus azalsın diyorsun hem de savaştan kaçanlara eziyet ediyorsun herhangi bir faşist diktatörden farklı yanın yok.

Dostum hem savaş olsun nüfus azalsın diyorsun hem de savaştan kaçanlara eziyet ediyorsun herhangi bir faşist diktatörden farklı yanın yok.
Mülteciler kendi rızasıyla bizim ülkemize giriyorlar.
1716288695692.png

Mülteciler zaten çalışıyor hocam sorun bence Türk gençliğinde.

O çalışma türünden bahsetmiyorum. Kömür madenlerinden bahsediyorum artı olarak mermi üretimide olabilir.

Nüfusun azalması için Ukrayna gibi ülkeler değil de Çin Hindistan gibi ülkelerde yapılması gerekmezmi dostum. Ayrıca savaşlarda ki mülteciler, kıtlıklar da cabası senin bahsettiğin şey bana dokunmayan yılan bin yaşasın demekle aynı şey.

Evet nüfus olarak yoğun ülkelerde yapılması daha etkili olur. Bana dokunmayan yılan ben istediğim sürece yaşayabilir.

Mülteciler kendi rızasıyla bizim ülkemize giriyorlar.
Eki Görüntüle 2200963
Ben de mülteci karşıtıyım ancak senin dediğin şey şu hem savaş olsun hem de mülteci olmasın?
Savaş olduğunda elbette ki mülteciler olacak. Ayrıca suriye iç savaşında Türkiyenin de büyük bir katkısı olduğunu biliyorsundur umarım.

Hocam siz kafayı bozmuşun zafer partisinde çalışmaktan insan haklarını falan da unutmuşunuz.

Yok parti tutmuyorum. Siyasetlede pek alakam yok.

Ben de mülteci karşıtıyım ancak senin dediğin şey şu hem savaş olsun hem de mülteci olmasın?
Savaş olduğunda elbette ki mülteciler olacak. Ayrıca Suriye iç savaşında Türkiye'nin de büyük bir katkısı olduğunu biliyorsundur umarım.

Yahu ben mültecilerin olmamasına karşı değilim. Mülteciler gelsin bizde onları zorla çalıştırma kampına gönderelim faydalanalım. Türk halkı kömür madenlerinde ölüm riskiyle çalışacağına mültecileri kullanırız.

Öleni kim seçiyor? Seni önden alalım derlerse hala bu fikri savunur musun acaba?

Ülkem savaşa girerse amenna, ve evet savunurum.

Geri
Yukarı