Unity ile geliştirdiğim oyun

Öldürülen karakterlerden item düşse ve karakterimiz bunları toplayıp güçlense daha güzel olabilir. Atıyorum karakterimiz 50 level saldıran karakter 55 level böyle bi şeyle karşılaştığında ölüp yarı levelinden başlasa falan baya güzel sarabilir.
Haklısınız, Demo çalışması olduğu için üstüne çok düşmedim komple bir oyun olsaydı dediğiniz tarzda daha güzel olurdu kesinlikle.

Teşekkürler. Geliştirmekten sıkılmıştım zaten bunlar CV doldurmak için yaptığım projeler. Ama fikir güzelmiş izometrik çok oyun oynamadım yapılabilir bir şey tabii ki yorumun için teşekkür ederim.

Bunu sadece CV dolduracak bir proje olarak kısıtlamamanı öneririm. Çünkü bu haliyle ve konsepti ile çok güzel bir indie oyun ortaya çıkabilir. Son zamanlarda Türk geliştiricilerinin 10 kişi toplanıp yapamadığını tek başına yapmışsın neredeyse. Aklına falan iyi gelmiş güç kullanımı vs.

Doğru söylediniz hocam: ,,indie oyunlarla gelişecek Türk oyun sektörü’’😭
Bu tarz oyunlar yapılması daha iyi. Dev bütçeli, çok bilinen oyunlara özenip aynısını yapmaya çalışınca anca rezil oluyoruz. Bu tarz olunca yurtdışından oynayan adam da düşük beklentiyle oynayıp mutlu ayrılıyor. Ama 2D oyun mu olur diyen çok büyük bir kesim var TR'de. Ne yapsın aga bu adam? Gidip Rockstar, Sony kalitesinde oyun yapacak hali yok ya? Yapmaya kalkınca da dediğim gibi çöp bir şey çıkıyor sonunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı