UNO 70S elektrikli ön cam maliyeti ne olur?

Jackersx

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. UNO 70s aracım var. Ön camlar manuel, elektrikli yaptırabiliyormuşuz bunun maliyeti bana ne olur? Birinden 3000₺ gibi bir şey duymuştum. Elektrikli cam krikosu 200₺ - 300₺ falan araştırdığımda öyle çıktı karşıma yani. Bunun işçilik parası vs. tabii biraz maliyetli olur gibi geliyor bana.

Uno 70 SX İE var bende. Orijinal otomatik benimkiler. Maliyeti 3000'i geçer. Malzeme parası sorun değil artık da işçilik çok pahalandı.

Elin değmişken klima da taktir. Klima enfes bir şey.
Klima+Hidrolik Dreksiyon+Otomatik cam+ses yalıtımı

Bu 4ünü yaptır efsane olur. Ses sistemi de çok güzel oluyor. İnsan her şeyi istiyor işte :D

UNO 70 SX IE var bende. Orijinal otomatik benimkiler. Maliyeti 3000'i geçer. Malzeme parası sorun değil artık da işçilik çok pahalandı.

Elin değmişken klima da taktir. Klima enfes bir şey.
Klima+hidrolik dreksiyon+otomatik cam+ses yalıtımı.

Bu 4'ünü yaptır efsane olur. Ses sistemi de çok güzel oluyor. İnsan her şeyi istiyor işte :D

Ses sistemi var aracımda hocam, amfi + subwoofer + ekran. Sadece Bluetooth değil, Android telefon gibi iş görüyor. Cihaza bağlandıktan sonra birini vs. bile arayabiliyorsun ya da cevaplayabiliyorsun bayağı iyi sistem var 10-15 bin liralık falan şu an. Ön iki cam otomatik olsa tadından yenmeyecek, ama olsun şu anda aşırı zorluk çıkartmıyor kolay açılıp kapanıyor şükür. Bunu kim yapar hocam oto elektrikçi mi? Yarın bir uğrayayım olmadı, zaten gidecektim sanayiye araç LPG de çalışırken ufak bir sorun var gaz yemiyor araç.

Parçaları alırsan elektrikçi tesisat çeker bağlar diye düşünüyorum. Hangi ildesin?

Tamam bakalım git sanayiye sor buraya da yaz insanlar görür faydalanır bende merak ettim.
Tamam hocam yazarım buraya yarın. Ama çokta uçuk fiyat olacağını zannetmiyorum (umarım) çünkü aşırı zor bir şey değil. Sonradan hidrolik direksiyon uygulamak gibi bir şey olsa o baya sıkıntılı.

Tamam bakalım git sanayiye sor buraya da yaz insanlar görür faydalanır bende merak ettim.
Hocam bugün gittim parçacıdan elektrikli cam krikosunu sordum 500₺ - 600₺ falanmış. Stokta yokmuş ama o civarda bir şey dedi. Oto elektrikçiye uğramadan o işi unuttum ben hocam :) o parayı ona vereceğime arabamın hem benzinini hem gazını fuller binerim. Buradan merak edenler varsa şu an bu tarihte sadece 2 adet elektrikli cam krikosu ve cam açma tuşları 1600₺ falan tutuyor. İşçilik fiyatını bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam hocam yazarım buraya yarın. Ama çokta uçuk fiyat olacağını zannetmiyorum (umarım) çünkü aşırı zor bir şey değil. Sonradan hidrolik direksiyon uygulamak gibi bir şey olsa o baya sıkıntılı.

Hocam bugün gittim parçacıdan elektrikli cam krikosunu sordum 500₺ - 600₺ falanmış. Stokta yokmuş ama o civarda bir şey dedi. Oto elektrikçiye uğramadan o işi unuttum ben hocam :) o parayı ona vereceğime arabamın hem benzinini hem gazını fuller binerim. Buradan merak edenler varsa şu an bu tarihte sadece 2 adet elektrikli cam krikosu ve cam açma tuşları 1600₺ falan tutuyor. İşçilik fiyatını bilmiyorum.
Güzel fiyat. Eline para geçince yaptırırsın :)

Yeni konular

Geri
Yukarı