Epic Games Unutulan Social Club emailine nasıl ulaşılınır?

WhiteRanger

Centipat
Daha fazla  
Epic Games hesabıma aldığım GTA 5'i uzun bir sure sonra oynamak istedim ama Epic Games'e baglı olan Social Club'ın e-postasının ne oldugunu bulamadım. Bulmanın bir yolu var mı?

Epic Games hesabıma aldığım GTA 5'i uzun bir sure sonra oynamak istedim ama Epic Games'e baglı olan Social Club'ın epostasının ne oldugunu bulamadım bulmanın bir yolu var mı?

Epic Games'e baglı olan Social Club hesabınının Gmail'ini bulabilir miyim veya değiştirebilir miyim?

Dosya Ekleri

• image.png
    image.png
    220,5 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games hesabıma aldığım GTA 5'i uzun bir sure sonra oynamak istedim ama Epic Games'e baglı olan Social Club'ın e-postasının ne oldugunu bulamadım. Bulmanın bir yolu var mı?

Epic Games'e baglı olan Social Club hesabınının Gmail'ini bulabilir miyim veya değiştirebilir miyim?

Hocam Gmail'i biraz da olsa hatırlıyorsanız Gmail'de girmeyi deneyin doğrusunu bulana kadar deneyin girincede parolanızı unuttuysanız parolamı unuttumdan halledebilirsiniz. (Tabii kurtarma yöntemi eklemiş olmanız gerek veya en azından hesabın bir yerde açık olması gerek)

Hocam Gmail'i biraz da olsa hatırlıyorsanız Gmail'de girmeyi deneyin doğrusunu bulana kadar deneyin girincede parolanızı unuttuysanız parolamı unuttumdan halledebilirsiniz. (Tabii kurtarma yöntemi eklemiş olmanız gerek veya en azından hesabın bir yerde açık olması gerek)
hesaba dair hiç bir fikrim yok bu hesap 3 yıldır kuzenimde duruyordu kuzenime hesabı emanet etmeden once hesaba hiç girmedim açıkçası sanırım başkası veya o açmış social club hesabını bu social club hesabının mail adresini epic gamesten gorme sansım yok mu acaba?

Hesaba dair hiçbir fikrim yok bu hesap 3 yıldır kuzenimde duruyordu kuzenime hesabı emanet etmeden once hesaba hiç girmedim açıkçası sanırım başkası veya o açmış Social Club hesabını bu Social Club hesabının mail adresini Epic Games'ten gorme sansım yok mu acaba?

Görebileceğini sanmıyorum. Kuzenine sormayı dene istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı