URF'tan nefret ediyorum ve insanların oynayamamasını istiyorum

MissionTroll

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
İşsiz (öğrenci)
Aşırı bozuk ve eğlencesiz olduğundan ve parmağıma kramp girmesine yol açtığından dolayı oyundan bir an önce kalkmasını istiyorum. Özellikle arkadaşlarım oynadığı için zorla oynamak durumunda kaldığımdan ötürü tiksiniyorum. Lütfen bu lanet şeyin bitiş tarihini bana yazınız. Umarım 15 tatil bitmeden biter de normal bozuk olmayan oyun deneyimimi yaşayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşırı bozuk ve eğlencesiz olduğundan ve parmağıma kramp girmesine yol açtığından dolayı oyundan bir an önce kalkmasını istiyorum. Özellikle arkadaşlarım oynadığı için zorla oynamak durumunda kaldığımdan ötürü tiksiniyorum. Lütfen bu lanet şeyin bitiş tarihini bana yazınız. Umarım 15 tatil bitmeden biter de normal bozuk olmayan oyun deneyimimi yaşayabilirim.
Kardeşim sıkıntılı mısın? Oynamak istemiyorsan oynama sana silah zoruyla mı oynatıyoruz? Orada kapalı seçim var sıralı seçim var dereceli tek çift var esnek var git ARAM var TFT var git onları oyna. Arkadaşların falan mı tehdit ediyor bizimle oyna diye. Benim en sevdiğim mod URF ve keşke hep oyunda olsa. Buraya yazmanın da anlamı yok git ticket at desteğe ama seni takmazlar cevap bile vermezler :D

Bu arada LOL'e URF modu geldikçe daha sık giriyorum. Ranked veya normal oyun benim için bitmiştir gram zevk vermiyor. ARAM modu ve URF 👍

Biletler sadece oyunda sorun oluştuğunda yazılmıyor mu ?
29 Ekim saat 02.00'da başlayacak ve 9 Kasım 03.00'da sonlanacak.
Neyse kendim buldum.
Hayır. RP istemek için bile atabilirsin. 122 RP'm vardı ve kasa anahtar set almak için 3 RP eksikti ve ticket attım. Sağolsun yüklediler :D SS'leri bile duruyor. Her konuda atabilirsin eğer sosyal konularla alakalı ise hexteknisyen sistemi var onlara yönlendiriyorlar onlarla canlı chat'te konuşuyorsun. Ben rengar banlamayın dediğim halde sırf gıcıklığına banlayan bir adamı ss alıp atmıştım ve bir hexteknisyen ile görüşüyorsun diye mail geldi, link'e tıkladım ve canlı chat'e attı orda konuştuğum kişiye şampiyon seçimi sırasında gösterdiğimiz herolar banlanamasın diye öneride bulundum ve önerinizi gerekli yere ilettim ileride böyle bir sistem getirilebilir teşekkürler dedi :D
Biletler sadece oyunda sorun oluştuğunda yazılmıyor mu ?
29 Ekim saat 02.00'da başlayacak ve 9 Kasım 03.00'da sonlanacak.
Neyse kendim buldum.
Bu arada Ekimde başlamadı ki? O URF'un başlangıç ve bitiş tarihi değil mi? Bu RURF.

Ticket yazdım şuan cevap bekliyorum dediğiniz gibi o tarih yanlışmış.
5 Ocak 2020 saat 22.00'da başlamış olan RURF etkinliğinin bitiş zamanı 19 Şubat 2020 saat 10.59'dur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı