URF'tan nefret ediyorum ve insanların oynayamamasını istiyorum

Bu postu sırf insanların tepkisini görmek için açtım, yinede asıl soru olan RURF'un bitiş tarihine dair bilgi vermek yerine neredeyse herkes laf atma peşinde. İstediğinizi diyebilirsiniz, bende istemezsem oynayabileceğimin farkındayım. Bitiş tarihini de öğrendim zaten 5 Ocak 2020 saat 22.00'da başlamış olan RURF etkinliğinin bitiş zamanı 19 Şubat 2020 saat 10.59'dur. Konu kilit.

Aşırı bozuk ve eğlencesiz olduğundan ve parmağıma kramp girmesine yol açtığından dolayı oyundan bir an önce kalkmasını istiyorum. Özellikle arkadaşlarım oynadığı için zorla oynamak durumunda kaldığımdan ötürü tiksiniyorum. Lütfen bu lanet şeyin bitiş tarihini bana yazınız. Umarım 15 tatil bitmeden biter de normal bozuk olmayan oyun deneyimimi yaşayabilirim.

Sal arkadaşlarını gitsin. Solo Q gir daha iyi. Ben Full ARAM oynuyorum sarıyo. Urf'tan bende nefret ediyorum çünkü PC kasıyor Urf girince. :D

Sürekli aksiyonun olduğu tam bir refleks testi ve oyun bilgisi modu. Hasar hesaplamasını farklı durumda farklı yapmanı gerektiriyor. Bence normal maçtan kat ve kat keyifli.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı