USB Bluetooth+Wi-Fi özelligi olan ürün önerisi

FatiHkıyak

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
✓ Gigabyte B450M S2H
✓ AMD RYZEN 7 2700 4.1GHz 2.NESİL
✓ Arctic Liquid Freezer II 240
✓ ADATA XPG GammixDDR4 3200MHz
✓ XFX AMD Radeon RX 5500 XT THICC II Pro 8GB
✓ Adata SwordFish 500GB NVMe M.2
✓ James Donkey JD960 960GB
✓ Gigabyte M27F 27
✓Dark Guardian PRO (DKCHGRPRO)
Meslek
Serbest Meslek
Merhaba iyi sosyeller. Arkadaşlar konuya giriyorum hemen bana USB'li Bluetooth özellikli olan ve aynı zamanda Wi-Fi özelliği olan adaptör öneriniz var mı? İnternette çok baktım kimin sadece Bluetooth var kimin sadece Wi-Fi oluyor ikisi bir arada olan ürüne ihtiyaç var. Masaüstü PC kullanıyorum, anakartimda öyle bir özellik mevcut değil o yüzden adaptör ya da kart lazım öneriniz nedir? Net bütçem 400₺ 200-300 lira arasında. Ürünlere bakıyorum ama anlatım olay var o yüzden emin değilim. Özellik de W+b olmalı.

Merhaba iyi sosyeller. Arkadaşlar konuya giriyorum hemen bana USB'li Bluetooth özellikli olan ve aynı zamanda Wi-Fi özelliği olan adaptör öneriniz var mı? İnternette çok baktım kimin sadece Bluetooth var kimin sadece Wi-Fi oluyor ikisi bir arada olan ürüne ihtiyaç var. Masaüstü PC kullanıyorum, anakartimda öyle bir özellik mevcut değil o yüzden adaptör ya da kart lazım öneriniz nedir? Net bütçem 400₺ 200-300 lira arasında. Ürünlere bakıyorum ama anlatım olay var o yüzden emin değilim. Özellik de W+b olmalı.
Bundan alabilirsin.

Onun yerine bu kartı kullanabilirsin 1 aydır kullanıyorum çok memnunum.

Teşekkürler dostum bakacağım fiyatı uygun. :)

Onun yerine bu kartı kullanabilirsin 1 aydır kullanıyorum çok memnunum.

Bu daha verimli düşünmek lazım öneriniz için teşekkürler USB modelerine de bir bakmam lazım.

Teşekkürler fiyatı bence uygun 5 GHz var sonuçta acaba iki işi aynı anda rahat yapar mı?

Geri
Yukarı