Uydunet 25 Mbps'e Kadar Eko Sınırsız Tarife Nasıldır?

Erhan Demir

Kilopat
Daha fazla  
En yakın zamanda Uydunet'e geçmeyi planlıyorum. Tttnet'in düşük hızından, yüksek fiyatından ve düşük AKN'sinden bıktım. Uydunet'in 25 Mbps 150 GB AKN'li tarifesine geçmek istiyorum. Aynı tarifeyi kullanan var mı (Düşük AKN'li ya da 250 GB olan AKN'lisini.) ? Uydunet gidip, gelme yapar mı, müşteri hizmetleri kötü müdür ? Ayrıca bu paketi alırsam bana vereceği hız genelde 20-25 arasında mı gezer, yoksa 10-15 arası gezer çok nadir 20-25 mi olur ( Uydunet'in verdiği Docsis 3.0 modemle ) ? Eğer öyleyse şuanki paketi değiştirmemin çok da bi anlamı olmaz. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben SüperOnline kullanıyorum Uydunet için burada çok iyi yorumlar okudum. Pişman olmayacağınızı düşünüyorum. Geçmenizi tavsiye ederim.

Uydunet'in performansı bulunduğun bölgeye göre değişiyor. Bulunduğun yerde uydunet kullanan arkadaşların yada tanıdıkların varsa danış, iyise geç. Ben yaklaşık 5 senedir uydunet kullanıyorum ve memnunum,benim bulunduğum bölgede iyi çekiyor. Müşteri hizmetleriyle çok işim olmadı ama aradığımda çıkıyorlar :)

Yorumlarınız için teşekkür ederim öncelikle. Evet sitede Uydunet'e gelen yorumlar iyi ama burada Uydunet kullanan tanıdığım yok. :( Gidip Uydunet'le konuşayım en iyisi ben.

Konuşsan ikna ederler yada beni ediyorlar her seferinde :LOL: TTnet kullandım, Superonline kullanıyorum şuan. Seneye Uydunet deneyeceğim ben de. Gelen gideni aratır derler ama öyle olmadı çok şükür.

Ben 3-4 aydır 25 Mbps 50 GB kotalı kullanıyorum 49 TL 3 ay bedava istanbul şişli bölgesinde evim. Kuruluma çagırdımda mal birini gönderdiler 2 tane kablo çekmeniz lazım dedi ve gitti bende çektirdirim. Megerse tek hat üzerindende oluyormuş neyse başka biri geldi yaptı sorusuz şekilde kurulumu. İlk ay 1-2 kere sorun yaşadım genelde internet gitti diye ondan belli bi sorun yaşamadım. Modem çok dandik bir modem, çekmiyor. Anca bulundu odayı çekiyor. Hız konusunda 23-24 görüyorum sabit şekilde oyunlarda. Genelde ping 50-70 degişiyor
kesinlikle alıcaklara tavsiyem adil kullanım kotasını dikkatli alın. Biz 3-4 kişi bağlanıyor 2 haftada kota doluyor ve 2.50 mbps düşüyor. Kesinlikle 720p video izlenmiyor. AKK olmasa süperde işte bence sorun. Daha önce ttnet kullandım süperonline kullandım şimdi uydunet hepsinden daha iyi derim ama AKK olmazsa :D

Bana kimse böyle bilgi vermedi :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 3-4 aydır 25 Mbps 50 GB kotalı kullanıyorum 49 TL 3 ay bedava istanbul şişli bölgesinde evim. Kuruluma çagırdımda mal birini gönderdiler 2 tane kablo çekmeniz lazım dedi ve gitti bende çektirdirim. Megerse tek hat üzerindende oluyormuş neyse başka biri geldi yaptı sorusuz şekilde kurulumu. İlk ay 1-2 kere sorun yaşadım genelde internet gitti diye ondan belli bi sorun yaşamadım. Modem çok dandik bir modem, çekmiyor. Anca bulundu odayı çekiyor. Hız konusunda 23-24 görüyorum sabit şekilde oyunlarda. Genelde ping 50-70 degişiyor
kesinlikle alıcaklara tavsiyem adil kullanım kotasını dikkatli alın. Biz 3-4 kişi bağlanıyor 2 haftada kota doluyor ve 2.50 mbps düşüyor. Kesinlikle 720p video izlenmiyor. AKK olmasa süperde işte bence sorun. Daha önce ttnet kullandım süperonline kullandım şimdi uydunet hepsinden daha iyi derim ama AKK olmazsa :D

Bana kimse böyle bilgi vermedi :D
Yorumlar için sağolun. Geçmeye olumlu bakıyorum. Onların verdiği modem kötü mü yani?

@Çağdaş Çağ 5 saat içinde müdahale ediyorlar demişin (ücretsiz) servisi çağırdığın zaman mı? yoksa online yapılan işlemlerde mi?
Herhangi bir problemde müsteri hizmetlerini ariyorsunuz. Eger sizin yapabileceginiz birsey ise yardim ediyorlar. Eger servislik bir durum ise kayit olusturup 5 saat icinde müdahale ediyorlar.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı