Uydunet 25 Mbps'e Kadar Eko Sınırsız Tarife Nasıldır?

Yorumlar için sağolun. Geçmeye olumlu bakıyorum. Onların verdiği modem kötü mü yani?
Ben hiç beğenmedim 2 anteni olan bi modem sadece odada çekiyor süperonline verilen airties modem tek antenle daha iyi çekiyordu
Zaten uydu nete geçmeden önce bunu araştırıyordum böyle bir sorun oldu'nu biliyodum :D

İnternette yorumlara baktım da kablosuz hakkındaki yorumlar olumsuz. Ben kablolu bağlanacağım ve kablosuzu modemle aynı odada kullanacağız aslında ama gene de çekim gücü iyi olsa daha iyi olurmuş çünkü ara sıra başka odalardan da giriliyor. Bende Asus'un modemi var. Bu modemi almayıp Asus'la devam etsem hız düşük olacak. Şu modem işi hiç hoşuma gitmedi.

İnternette yorumlara baktım da kablosuz hakkındaki yorumlar olumsuz. Ben kablolu bağlanacağım ve kablosuzu modemle aynı odada kullanacağız aslında ama gene de çekim gücü iyi olsa daha iyi olurmuş çünkü ara sıra başka odalardan da giriliyor. Bende Asus'un modemi var. Bu modemi almayıp Asus'la devam etsem hız düşük olacak. Şu modem işi hiç hoşuma gitmedi.
benimde ama normal telefon hattı kullanmıyorlar her modem olmaz ama tabi ki alternatiflerde var ve diger ttnet gibi modemi almak zorunlu degil

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı