Uygun fiyatlı protein tozu önerisi

odevran

Hectopat
Yeni başladım ve bütçem kısıtlı şu an için şu ürünleri gözden geçirdim:

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk atdığın ürün leş, zaten bütçen kısıtlıysa protein tozu almanın mantığı yok, protein tozunun tavuk yemekten farkı yoktur bu parayı vereceğine tavuk al tavuk senin için daha yararlı olur.

Spora yeni başladıysan protein tozu almana o kadar da gerek yok. Yeterli beslenip ağır idman yaparsan zaten her türlü gelişirsin fakat eğer ki protein tozu alacaksan ucuz markalara asla bakma. Örneğin: Proteinocean markası, onun yerine Hardline marka protein tozu alabilirsin. Veya bütçen yeterli ise HIQ veya Weider alın.

Ayrıca yeni başladıysan almana hiç gerek yok protein tozu ilk 3 ay birşey kullanma şuanki vücudunun protein ihtiyacı çok az bunu rahatlıkla karşılarsın protein tozu almanın bir mantığı yok senin için.

Spora yeni başladıysan protein tozu almana o kadar da gerek yok. Yeterli beslenip ağır idman yaparsan zaten her türlü gelişirsin fakat eğer ki protein tozu alacaksan ucuz markalara asla bakma. Örneğin: Proteinocean markası, onun yerine Hardline marka protein tozu alabilirsin. Veya bütçen yeterli ise HIQ veya Weider alın.
Protein Oceanın bir sıkıntısı yoktur, ürünleri un değil.

Bütçe varsa HIQ alınmalı Weider için o paralar zaten verilmez.

Ayrıca yeni başladıysan almana hiç gerek yok protein tozu ilk 3 ay birşey kullanma şuanki vücudunun protein ihtiyacı çok az bunu rahatlıkla karşılarsın protein tozu almanın bir mantığı yok senin için.

Sizin tercihiniz hocam, ben sadece kendi düşünce ve önerilerimi yazdım.

Bütçe varsa HIQ alınmalı Weider için o paralar zaten verilmez.
hocam peki creatin veya citrulline malat gibi performans arttırıcı supplementler alabilir miyim ?

Sizin tercihiniz hocam, ben sadece kendi düşünce ve önerilerimi yazdım.

Ben aslında biraz da merakımdan dolayı almaya meyilliydim ama bir süre tavuk etten gereken besini almam daha mantıklıymış gerçekten.

İleriki zamanlarda spora devam edersen alabilirsin, ilk 3 ay birşey alma almanada gerek yok zaten yemeğini falan normal yaşatında gibi ye ilk aydan kasma bu kadar 3x15 fullbody yap zaten ilk aydan kaz kazanamıcaksın çok minimal şekilde kazanıcaksın amaç ilk aydan kaslarını ısındırmak bu spor için.

Protein tozua alıyım bir anda şişeyim diye birşey yok :D. Yediğin tavuktan bir farkı yok protein tozu alıp etki alınmaz günlük gereken protein ihtiyacında eksik var ise onu tamamlarsın.

İleriki zamanlarda spora devam edersen alabilirsin, ilk 3 ay bir şey alma almanada gerek yok zaten yemeğini falan normal yaşatında gibi ye ilk aydan kasma bu kadar 3x15 fullbody yap zaten ilk aydan kaz kazanamayacaksın çok minimal şekilde kazanacaksın amaç ilk aydan kaslarını ısındırmak bu spor için.

Protein tozua alayım bir anda şişeyim diye bir şey yok :D. Yediğin tavuktan bir farkı yok protein tozu alıp etki alınmaz günlük gereken protein ihtiyacında eksik var ise onu tamamlarsın.

Teşekkürler hocam bilgilendirdiğiniz için.

Yeni konular

Geri
Yukarı