Valorant şifresi ve e-postası değiştirilmesine rağmen hesaba biri giriyor

hdddonmasorunu

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi sorunum hesabımın şifresini bambaşka bir şey yaptım, e-postasını değiştirdim iki aşamalı doğrulamayı açtım. Virüs yediğim zaman format atıp Kaspersky yükledim. Kaspersky virüs yok diyor. Yardımcı olabilecek var mı? Hesabıma erişimim var ama o kadar güvenlik önlemi almama rağmen nasıl hesabıma girebiliyorlar? Ayrıca Kaspersky'dan daha iyi bildiğiniz ücretsiz bir antivirüs varsa yazabilirsiniz.

Arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi sorunum hesabımın şifresini bambaşka bir şey yaptım, e-postasını değiştirdim iki aşamalı doğrulamayı açtım. Virüs yediğim zaman format atıp Kaspersky yükledim. Kaspersky virüs yok diyor. Yardımcı olabilecek var mı? Hesabıma erişimim var ama o kadar güvenlik önlemi almama rağmen nasıl hesabıma girebiliyorlar? Ayrıca Kaspersky'dan daha iyi bildiğiniz ücretsiz bir antivirüs varsa yazabilirsini
Riot hesabın sana mı ait acaba?

Güvenilir aktif oturumlardan biri hala açıktır, Riot'un güvenlik politikasını bilmiyorum ancak normal şartlarda kullanıcılara aktif oturumları sonlandırma seçeneği sunulması bir zorunluluktur.

Riot hesabın sana mı ait acaba?
Evet hesab bana ait çalınmışdı ruslar tarafından gmailini falan değiştirmişdim valoranta taleb atıp ama şuandada girebiliyor nasıl oluyorsa.

Arkadaşlar şuanda valorant hesabımın mailini değiştirmeme rağmen tekrardan rusça valorant şifre sıfırlama maili geldi

Dosya Ekleri

• resim_2024-02-15_194006708.png
    resim_2024-02-15_194006708.png
    76 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı