Şifre değiştirilmesine rağmen e-posta yollanıyor

sSombrero

Hectopat
Yer
Mozambik/Maputo
Merhaba hocalarım. Geçenlerde e-posta adreslerimin ve birkaç hesabımın hacklendiğini fark ettim. Bilgisayara format attım. Ücretsiz 3 farklı antivirüs programı yükledim. E-posta adreslerimin şifrelerini değiştirdim. Google hesabımdan giriş yapılan tüm cihazları çıkardım. Alabileceğim tüm önlemleri almaya çalışıyorum. Twitter'da spam atmaktan hesabım askıya alınmış. Diğer sosyal medya platformlarımın epostaları veya şifreleri değiştirilmiş. Social Club ve Ubisoft hesaplarımın e postaları değiştirilmiş. Şimdi hepsini tek tek geri alıyorum.

Çoğu önlemi almama rağmen hala bana epostanız gönderilemedi gibi mailler geliyor. Ne yapmalıyım? Hala epostamı kullanabiliyorlar mı? Nasıl engellerim?

image_2023-08-26_153722908.png

Korsan oyun veya uygulama kullanmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de benzeri şeyler oluyor. Steam hesabim, Microsoft hesabim, Open AI hesabima bile girmeye calismislar. Discord'da arkadaslarım bir minecraft sunucusunun (adını burda yazamıyorum izin vermiyor) datalarının sızdığını ve bu datalardaki e-posta şifre kombinasyonlarıyla hesap caldiklarini soylediler.

Bende de benzeri şeyler oluyor. Steam hesabim, Microsoft hesabim, Open AI hesabima bile girmeye calismislar. Discord'da arkadaslarım bir minecraft sunucusunun (adını burda yazamıyorum izin vermiyor) datalarının sızdığını ve bu datalardaki e-posta şifre kombinasyonlarıyla hesap caldiklarini soylediler.
Hocam ben hiçbir minecraft sunucusunda değilim. Yinede hacklenmişim. Youtube Vanced'dan şüpheleniyorum. Eğer yine buna benzer şeyler olursa sileceğim. Kullandığım tek korsan uygulama youtube (RE)vanced şu an.

Geri
Yukarı