Valorant'ta gereksiz ban yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Riot'a bilet atıp durumu "hesabı arkadaşıma verdim" diye değil de "hesabım çalındı" diye anlatırsanız yardımcı olurlar.

Bu olay benim hocam 3. ticketımı açtım yine aynı yine aynı bot hep aynı cevabı veriyor bugün bir daha denerim oldu oldu olmadı yapacak bir şey yok.

Riot'a bilet atıp durumu "hesabı arkadaşıma verdim" diye değil de "hesabım çalındı" diye anlatırsanız yardımcı olurlar.

Şimdi Riot'un web sitesinden hesabıma girebiliyorum ama kendi bilgisayarımdan ne Riot ne de Valorant açılıyor ama hile yapan arkadasımın Riot uygulaması açılıyor. Benim anlamadığım ve hak vermediğim konu şu hileyi açan arkadaşım banı yiyen benim hem de HWID banı cidden çok saçma.

Son düzenleme:
Bu olay benim hocam 3. ticketımı açtım yine aynı yine aynı bot hep aynı cevabı veriyor bugün bir daha denerim oldu oldu olmadı yapacak bir şey yok.

Şimdi Riot'un web sitesinden hesabıma girebiliyorum ama kendi bilgisayarımdan ne Riot ne de Valorant açılıyor ama hile yapan arkadasımın Riot uygulaması açılıyor. Benim anlamadığım ve hak vermediğim konu şu hileyi açan arkadaşım banı yiyen benim hem de HWID banı cidden çok saçma.

Hak etmişsin. Kusura bakma yani. Arkadaşım hile açacak da, sonra banlanacak da, sonra benden hesap isteyecek de, ben de vereceğim. Boşuna medet aramayın konuyu kapatın daha açılmaz o hesap.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hak etmişsin. Kusura bakma yani. Arkadaşım hile açacak da, sonra banlanacak da, sonra benden hesap isteyecek de, ben de vereceğim. Boşuna medet aramayın konuyu kapatın daha açılmaz o hesap.

Kendi hesabımın banlanacağını biliyor muydum sizce? Hadi biliyordum diyelim 1.5k oyuna para yatırmışım sizce bu hesabı verir miydim?

Size inat elimden gelen her şeyi yapacağım hesabı açtırınca burada görüşürüz.

Kendi hesabımın banlanacağını biliyormuydum sizce? Hadi biliyordum diyelim 1.5k oyuna para yatırmışım sizce bu hesabı verirmiydim?
Tabii ki bilmeniz lazım arkadaşınız hile açıp banlanmış. Sizden hesap istemiş? Ne olmasını bekliyorsunuz ki? Riot şunu diyecek heralde: Ya ben bu adamı banladım da bir daha oyuna girsin banlamayayım bir daha Yazık oldu falan mı diyecek. Arkadaşınız anakartı resetlemediği sürece o bilgisayardan giriş yaptığı hesaplar banlanacak. Geri dönüşü yok arkadaşınıza anlatın derdinizi.

Kendi hesabımın banlanacağını biliyor muydum sizce? Hadi biliyordum diyelim 1.5k oyuna para yatırmışım sizce bu hesabı verir miydim?

Size inat elimden gelen her şeyi yapacağım hesabı açtırınca burada görüşürüz.
Açın hesabı bir skin de benden size :D Elinizden geleni ardınızna koymayın. Asla pes etmeyin umarım açılacaktır😀

Tabii ki bilmeniz lazım arkadaşınız hile açıp banlanmış. Sizden hesap istemiş? Ne olmasını bekliyorsunuz ki? Riot şunu diyecek herhalde: Ya ben bu adamı banladım da bir daha oyuna girsin banlamayayım bir daha yazık oldu falan mı diyecek. Arkadaşınız anakartı resetlemediği sürece o bilgisayardan giriş yaptığı hesaplar banlanacak. Geri dönüşü yok arkadaşınıza anlatın derdinizi.

Adamı banladıysa Riot giriş sekmesini de banlayacakki diğer hesaplarada olan erişimi kesilsin değil mi? Ama ben açmadığım halde benim anakartım banlanıyor. Hesabı çalınan insanların günahı ne? Ben hile açmadığım yerde ben Riot'a giremiyorum hile açan adam nasıl girip benim hesabımı kalıcı ban atabiliyor? Adaletsizlik var değil mi işte ben de onu aramaya çalışıyorum ama bulamıyorum maalesef.

Adamı banladıysa Riot giriş sekmesini de banlayacakki diğer hesaplarada olan erişimi kesilsin değil mi? Ama ben açmadığım halde benim anakartım banlanıyor. Hesabı çalınan insanların günahı ne? Ben hile açmadığım yerde ben Riot'a giremiyorum hile açan adam nasıl girip benim hesabımı kalıcı ban atabiliyor? Adaletsizlik var değil mi işte ben de onu aramaya çalışıyorum ama bulamıyorum maalesef.
Ama sizin hesabınız çalınmadı. Siz ellerinizle teslim ettiniz.

Tabii ki bilmeniz lazım arkadaşınız hile açıp banlanmış. Sizden hesap istemiş? Ne olmasını bekliyorsunuz ki? Riot şunu diyecek herhalde: Ya ben bu adamı banladım da bir daha oyuna girsin banlamayayım bir daha Yazık oldu falan mı diyecek. Arkadaşınız anakartı resetlemediği sürece o bilgisayardan giriş yaptığı hesaplar banlanacak. Geri dönüşü yok arkadaşınıza anlatın derdinizi.

Açın hesabı bir skin de benden size :D Elinizden geleni ardınızna koymayın. Asla pes etmeyin umarım açılacaktır😀

Son gülen iyi güler hocam açıp burada hesabı pinleyince görürsünüz 😘

Hayır neden diğer hesaplara erişimi kesilsin ki? Daha fazla giriş yapsın daha fazla hesabı banlansın. Riot'un işine gelir.

Ama sizin hesabınız çalınmadı. Siz ellerinizle teslim ettiniz.

Ben kendime okeyim ama diğer insanlar? Burada kaç tane bunun yüzünden forum açılmış adam 2023'te bırakmış oyunu hevesle geri girmiş hesabı kalıcı ban yemiş. Ee şimdi bunun suçu ne?

Ben kendime okeyim ama diğer insanlar? Burada kaç tane bunun yüzünden forum açılmış adam 2023'te bırakmış oyunu hevesle geri girmiş hesabı kalıcı ban yemiş. Ee şimdi bunun suçu ne?
Hesabının çalındığını kanıtlarsa hesabı açıyorlar. Geçenlerde bazı haksız banlar atılmıştı alakasız kullanıcılara. Hata olduğunu fark edip açtılar. Haklı olan hakkını alıyor hocam maalesef burada hatalı olan sizsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı