Valorant'ta hesap satın alınır mı?

XxPhoenixx

Picopat
Daha fazla  
İtemsatış'dan bir Valorant hesabı satın almayı planlıyorum. Ama geri çekme durumu nasıl olur daha önce alan var mıydı? Satıcı boş bir mail vermemi Riot Games'ten gelen kodu söylememi istiyor. Ama geri alabilir mi? 17 bin VP ile sıfırdan hesap mı düzmeliyim? Yoksa o hesapta tonlarca skin ile birlikte 7 bin VP mi almalıyım? Siz olsaydınız ne yapardınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtemsatış'dan bir Valorant hesabı satın almayı planlıyorum. Ama geri çekme durumu nasıl olur daha önce alan var mıydı? Satıcı boş bir mail vermemi Riot Games'ten gelen kodu söylememi istiyor. Ama geri alabilir mi? 17 bin VP ile sıfırdan hesap mı düzmeliyim? Yoksa o hesapta tonlarca skin ile birlikte 7 bin VP mi almalıyım? Siz olsaydınız ne yapardınız?
Hesap dizin bence. Almak riskli.

Hocam hesabı 24-72 saat içinde geri çekiyorlar. Sakın hesap almayın. Hesap düzmek işini bilemem ama 17K vp ile güzelce hesap dizebilirsiniz, 2-3 set alınabilir yani. Ve kendi zevkinize göre skinler alacağınız için daha iyi bir seçenek.

Arkadaşım geçtiğimiz ay almıştı, bir sorun yaşamadı. Aldığı site ile mi alakalı fikrim yok ben daha önceden almadım ama düşünürsen siteyi senin için öğrenip söyleyebilirim. Geri alınma gibi bir durumda olmadı 1.5 ay olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı