Valorant'ta hesap satın alınır mı?

Hocam hesabı 24-72 saat içinde geri çekiyorlar. Sakın hesap almayın. Hesap düzmek işini bilemem ama 17K vp ile güzelce hesap dizebilirsiniz, 2-3 set alınabilir yani. Ve kendi zevkinize göre skinler alacağınız için daha iyi bir seçenek.
Günlerdir aradım kendi zevkime göre buldum ama tam almadan önce videolar karşıma çıktı fiktrim degişmeye başladı birde satıcı hemen fiyat indirdi şüpheleniyor insan

Hocam güven olmaz başka bi Oyundan hesap alacağım desen konuşurduk ama riot hesapları çok kolay bir şekilde geri alınıyor
Maalesef çok sinir bozucu ama skinlere bakıncada insanlar etkinlenmiyor degil :(

İtemsatış'dan bir Valorant hesabı satın almayı planlıyorum. Ama geri çekme durumu nasıl olur daha önce alan var mıydı? Satıcı boş bir mail vermemi Riot Games'ten gelen kodu söylememi istiyor. Ama geri alabilir mi? 17 bin VP ile sıfırdan hesap mı düzmeliyim? Yoksa o hesapta tonlarca skin ile birlikte 7 bin VP mi almalıyım? Siz olsaydınız ne yapardınız?
Riot Games kullanım şartlarının 1.4. maddesinde hesap satışı yapılamayacağı yazmaktadır.

Tamamen satıcıya satan kişiye bağlı bir durum. Aynı hesabı 3-4 kişiye de satabilir bu da hesaba aynı anda girişler yapılıp diğerinin oyundan düşmesine vs. yol açar. Ya da hesabı satıp geri sizden alıp başkasına satmak gibi bir döngüye girebilir. Mümkünse hesap satın almak yerine kendi hesabınıza skin vs. çekin kendiniz kasın.

Hocam isterseniz hesabın üstünden 2-3 yıl geçmiş olsun hesap yine geri alınabilir rahat bir şekilde.
Bence hesabın kişinin bizzat kendi açtığı hesap olması her zaman daha iyi.
Tamamen satıcıya satan kişiye bağlı bir durum. Aynı hesabı 3-4 kişiye de satabilir bu da hesaba aynı anda girişler yapılıp diğerinin oyundan düşmesine vs. yol açar. Ya da hesabı satıp geri sizden alıp başkasına satmak gibi bir döngüye girebilir. Mümkünse hesap satın almak yerine kendi hesabınıza skin vs. çekin kendiniz kasın.
Anladım arkadaşlar destekleriniz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı