Valorant'ta küfür edenleri bulmak mümkün mü?

Ya böyle mesajları okurken 1 yıl önceymiş gibi... Neyse galiba arkadaşınıza 50 TL ver bilgilerini alacağım diyen çocuk herhalde "heçkır" bence 50 TL'yi versin arkadaşın en iyi yol bu (!) arkadaş şu sanalda edilen küfürleri umursamayın arkadaşında galiba takıntılı biraz.

Diyelim birisi bana ve değerlerime hakaret etti ve kendisine dava açtım. Mahkemeye falan çıkacağız, avukat gerekir mi? Sonuçta olay kesin, kişi bana sövmüş ve tek yaptığım ekran görüntüsü alıp şikayet etmek olmuş. (konuda bahsedilen olaydan alakasız soruyorum.)

Avukat olmadımı sen o işin peşinden zor koşarsın. Avukatı tutarisen davayı kazanınca avukat ücretleri karşı tarafa yansır.

Arkadaşımla Valorant oynarken bir çocuk bize küfür etti. Arkadaşım seni mahkemeye vereceğim falan dedi. Bende Riot Games bilgileri vermiyor çocuğu bulamazsın dedim. Bulabilirmiş. Adamın biri 50TL karşılığında çocuğun adı soyadını ve yaşadığı şehri öğrenirim demiş. Güvenmeli mi?
Zaten bilgileri siz istemeyeceksiniz. Mahkeme-savcılık isteyecek.

Konu hortladı zannetim yeni açılmış. Sen heçkır arkadaşa ücreti ver o bulur 50TL'ye. Eğer paraya kıyıp bir 50TL daha verirsen çocuğa iki tokat yapıştırır diye düşünüyorum.

Her gün Valorant'ta ailevi değerlerime küfür yiyorum ama pek kâale almayınca susup oyunlarına bakıyorlar...ara sıra.

Çocuk olduğu için ceza bile almaz bence boş ver salla bir anımı paylaşayım CS:GO oynuyorum gece 2 3 ışıklar kapalı vs bir tane Avusturya'lı atar gider yapıyor leş gibi oynuyor bir de, profiline girdim link vardı 'it s" me diye tıkladım bir sayfaya yönelendirdi şu meşhur korkunçlu karı çıktı kulaklık son ses vs Steam'in browseri de leş gibi olduğu için Shift Tab yaptım hala devam ediyordu kalktım elimi yüzümü falan yıkadım ama cidden anlık korkmuştum kapanmayınca video da klavye mouse yi fırlattım sonra zürich de yaşadığını gördüm zürich polis merkezine mail attım, o kadar sinir oldum ki çocuğa yazdığım şey "çocuğumun epilepsi krizini tetikledi vs" etik değil ya da etik başka bir konu polis merkezine gitsem konu hakkında dosya açılacağını söylediler tabii gidemedim salla hocam çok normal.

Yeni konular

Geri
Yukarı