Vatan Bilgisayar sistem parçalarını montajlar mı?

ugur5210

Picopat
Daha fazla  
Merhaba,

Yakın zamanda bir PC toplayacağım ve daha ucuz diye parçaları ayrı sitelerden alacağım. Fakat parçaları birleştirmeyi bilmiyorum ben şimdi bu parçaları Vatan‘a götürsem toplarlar mı? ( Güvendiğim, bildiğim bir bilgisayarcı yok o yüzden Vatan Bilgisayar dedim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Yakın zamanda bir PC toplayacağım ve daha ucuz diye parçaları ayrı sitelerden alacağım. Fakat parçaları birleştirmeyi bilmiyorum ben şimdi bu parçaları Vatan‘a götürsem toplarlar mı? ( Güvendiğim, bildiğim bir bilgisayarcı yok o yüzden Vatan Bilgisayar dedim.)

Evet, tüm parçaları onlardan aldıysanız faturalarıyla en yakin bayiide toplatabilirsiniz.

Kendi firmalarından almadığınız sistemi neden toplasınlar? "Kardeşim sen benden almadın bu ürünleri nereden aldıysan oraya toplat işim gücüm yok seninle mi uğraşacağım?" demeleri muhtemel. Technopat'ın sistem toplama videolarını izlerseniz rahatlıkla toplayabilirsiniz. Recep Baltaş ve Ali Güngör çok anlaşılır bir şekilde anlatıyorlar.

Belli mağazalar parça almasan da ücret karşılığında topluyor, bazıları 1 parça alınca topluyor, bazıları bütün sistemi almanı istiyor. Karışık bir olay.

Toplatabilirsin. Yalnız yanında durmanı öneririm montaj sırasınca ve Frisby PSU falan kekelemesinler dikkatli ol.

marka marka değil mağaza mağaza butik butik yer yer şubu şubbe değişir biemezsin
Kendi firmalarından almadığınız sistemi neden toplasınlar? "Kardeşim sen benden almadın bu ürünleri nereden aldıysan oraya toplat işim gücüm yok seninle mi uğraşacağım?" demeleri muhtemel. Technopat'ın sistem toplama videolarını izlerseniz rahatlıkla toplayabilirsiniz. Recep Baltaş ve Ali Güngör çok anlaşılır bir şekilde anlatıyorlar.
abi nasıl ubuntu 😍😍😍
Bildiğim kadarıyla evet.
ve nasıl hala xp kullanıyorsun söylermisin? sırları ne?

Geri
Yukarı