Vatan Bilgisayar'a yılbaşı indirimi gelir mi?

21kemalyt

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bu ay içinde sistem toplayacağım vatandan. Yılbaşı indirimi gelir mi sizce? Çünkü gelirse sistemi daha da yükseltebilirim bir de indirim gelirse ne kadar gelir?

Merhaba arkadaşlar. Ben bu ay içinde sistem toplayacağım vatandan. Yılbaşı indirimi gelir mi sizce? Çünkü gelirse sistemi daha da yükseltebilirim bir de indirim gelirse ne kadar gelir?

Vatan'ın indirim politikası belli olmuyor. Sene sonu olduğu için stok eritmeye gidebilir ve indirim yapabilir.
Sene sonu olduğu için KDV indirimi de yapabilir. Sağı solu belli olmaz.

Vatan'ın indirim politikası belli olmuyor. Sene sonu olduğu için stok eritmeye gidebilir ve indirim yapabilir.
Sene sonu olduğu için KDV indirimi de yapabilir. Sağı solu belli olmaz.

Ya şimdi ne zaman alacağım bunu ben birileri gelir diyor 20-30 Aralık arasında belli de olmayabilir diyorlar ne zaman alacağımı şaşırdım. Zaten çok bir indirim gelmezmiş geçen vatana gittiğimde sormuştum bir kasım ayı indirimi vardı o sıra. Bu kasım ayı indiriminden sonra böyle indirim gelmez demişti. O zamanda 30k lık sistemde 25k ya düşmüştü. Yani çok bişe olmaz sanki.

16k mı? Bence vatan o kadar yapmaz indirim. Kasım ayı dönem indiriminde 25k idi 4060 Ti'lı sistem. Ben zaten ya 4060 Ti alacağım ya da 4070 Ti kararsız kaldım ama fiyat arasında bayağı bir kararlılık var.
Yapar bundan 1 ay öncesine kadar 2 3 tane 16K lık sistemleri vardı. 12100F işlemcili 4060vs. Bütçeniz varsa 4070 daha uzun ömürlü olur ama sizinki üst segment oldugu için fiyatını kestiremem.

Geri
Yukarı