Vatan Bilgisayar'dan Intel sistem toplama

Bütçe
7500
Dostum Vatan'dan aldığın ürünün 3 katı fiyat diziyor adamlar. Cidden bu kadar kazık yiyeceğine mediamarktan kazık ye daha iyi.

Vatan'da satılan çoğu aynı olan ürünle rakip markaların sattığı çoğu ürün 3 aşağı 5 yukarı aynılar ben Vatan'ın güvencesi olduğu için tercih ediyordum. Ve her yerde bir şubeleri var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'da satılan çoğu aynı olan ürünle rakip markaların sattığı çoğu ürün 3 aşağı 5 yukarı aynılar ben Vatan'ın güvencesi olduğu için tercih ediyordum. Ve her yerde bir şubeleri var.

Vatan'ın güvencesini sana anlatayım.
200 TL'lik bir mouse düşün veyahut klavye bunu 400 veya 550'den satiyorlar.

Fiyatlar düzenleyecek önce onu bir bil isterim.
Bu tarz yerlerde kolay kolay sorun çıkmaz kargo da ayrıca gelir diyelim gelmedi gidip şubeden alabilirsiniz her şekilde o ürün eline ulaşacak. Şu an fiyatların düştüğünü düşünüyor isen her sene olduğu gibi yaz aylarında rekabetten ötürü fiyatlar düşmüş durumda her sene aralıksız artan fiyatlar bu sene mi düşecek kimsenin hevesini kırmak istemem ama hata yapıyorsun karar senin iyi günler.
Teşekkürler fakat vatan dışından almam kart meselesi var ben nakit alacağım daha önceki mesajlarda dediğim gibi arabam yok ben oralara gidemem.

Vatan'ın güvencesini sana anlatayım.
200 TL'lik bir mouse düşün veyahut klavye bunu 400 veya 550'den satiyorlar.

Şimdi 1. klavye mouse eklemeden test etmeden alınmaz eline yatkınsa alınır.
Ama pahalı bir parçayla bunlar aynı kefeye koymak saçma olur ben 300 400 TL için kargoyla uğraşmak istemiyorum.

Şimdi 1. klavye mouse eklemeden test etmeden alınmaz eline yatkınsa alınır.
Ama pahalı bir parçayla bunlar aynı kefeye koymak saçma olur ben 300 400 TL için kargoyla uğraşmak istemiyorum.

Ölçülere göre alırsın. Buraya sorabilirsin hangi tutuş şekline sahip olduğun olaya göre öneri alırsın. 2.si pahali parcalarda ayni bu şekilde.
Hocam daha o gün 870 EVO SSD aldım Hepsiburada'dan 348 TL'ye MediaMarkt'a 569 TL bunu açıklar mısınız Vatan'in fiyati da ayni bu civardaydı.

Ha ne kadar inanmıyorsan sosyal in arama kısmına Vatan Bilgisayar rezilliği yazarsın 1000 tane konu var.

Vatan rezilliği çalışanların suçu firmanın değil çalışanlar yüzünden bir firmayı tamamen suçlamak saçmalık olur.
Ayrıca sadece Vatan mı rezil daha farklı bir sürü firma var hepsi hakkında olumsuz eleştiri var yani sorum şu ki bir tek Vatan mı rezil.

Vatan rezilliği çalışanların suçu firmanın değil çalışanlar yüzünden bir firmayı tamamen suçlamak saçmalık olur.
Ayrıca sadece Vatan mı rezil daha farklı bir sürü firma var hepsi hakkında olumsuz eleştiri var yani sorum şu ki bir tek Vatan mı rezil.

Genellikle Vatan Bilgisayar fırsatçıların olduğu bir yer Vatan'dan veya MediaMarkt gibi yerlerden genellikle telefon alınır. Ha eskiden olsa belki farklıydı eskiden mediamarkta bir yanlış görmedim Vatan Bilgisayar'a hiç girmezdim zaten, pandemiden dolayı arttı her şey üstüne onlarda daha fazla ekledi.

Ölçülere göre alırsın. Buraya sorabilirsin hangi tutuş şekline sahip olduğun olaya göre öneri alırsın. 2.si pahali parcalarda ayni bu şekilde.
Hocam daha o gün 870 EVO SSD aldım Hepsiburada'dan 348 TL'ye MediaMarkt'a 569 TL bunu açıklar mısınız Vatan'in fiyati da ayni bu civardaydı.

1. ben internetten kapıda ödeme olamadan alışveriş yapmam mümkünse mağazadan gidip alırım
2. internette karşında bir muhatap bulman zor bir şeyi şubeye götürüp teslim etmekle kargoyla gönderip tamir olamadan veya kargoda tekmelenip bozulan çok örnek gördüm ben kargo şirketlerine güvenmiyorum.
Genellikle Vatan Bilgisayar fırsatçıların olduğu bir yer Vatan'dan veya MediaMarkt gibi yerlerden genellikle telefon alınır. Ha eskiden olsa belki farklıydı eskiden mediamarkta bir yanlış görmedim Vatan Bilgisayar'a hiç girmezdim zaten, pandemiden dolayı arttı her şey üstüne onlarda daha fazla ekledi.
Evet buda çalışanların pisliği onları işe alan adamı sorgulamak lazım.

1. ben internetten kapıda ödeme olamadan alışveriş yapmam mümkünse mağazadan gidip alırım.
2. internette karşında bir muhatap bulman zor bir şeyi şubeye götürüp teslim etmekle kargoyla gönderip tamir olamadan veya kargoda tekmelenip bozulan çok örnek gördüm ben kargo şirketlerine güvenmiyorum.

Sen bilirsin sonuçta ben kullanmayacağım ama sonra Vatan Bilgisayar rezilliği gibi konular açma uyardım baştan.

Yeni konular

Geri
Yukarı