VDSL internet sağlayıcı önerisi

EyupTRHd

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aylık en fazla 100 TL verebilirim. Altyapım 70 download 8 upload destekliyor. TurkNet'i düşünüyorum, ben daha önce sorun yaşayanı pek görmedim. Sizce hangi sağlayıcıyı kullanayım?

Arkadaşlar aylık en fazla 100 TL verebilirim. Altyapım 70 download 8 upload destekliyor. TurkNet'i düşünüyorum, ben daha önce sorun yaşayanı pek görmedim. Sizce hangi sağlayıcıyı kullanayım?
Benim aldığım değerler de buna çok yakın. Netspeed 75 kullanıyorum. Download'dan çok kaybınız olmaz benim gibi.

Benim aldığım değerler de buna çok yakın. NetSpeed 75 kullanıyorum. Download'dan çok kaybınız olmaz benim gibi.

Fiber altyapı yoksa TurkNet fazlasıyla sıkıntı çıkarır NetSpeed'den başkasına yanaşma.

NetSpeed neden daha iyi açıklar mısınız?
TurkNet neden alınmamalı? TurkNet sıkıntı çıkarır diyen birini ilk defa görüyorum da.

NetSpeed neden daha iyi açıklar mısınız?
TurkNet neden alınmamalı? TurkNet sıkıntı çıkarır diyen birini ilk defa görüyorum da.

Müşteri hizmetleri kötü diyorlar da bir akrabam da TurkNet kullanıyor bir kere sıkıntı çıkarmış destek ekibine yazmış direkt halletmişler.

Hocam büyük ihtimalle TurkNet'i seçeceğim çünkü TurkNet kullanan çoğu kişi hem de altyapılar gelişmeye başladı tek fiyata daha yüksek hız alma şansı var. Daha önce TT kullanıyordum altyapıdan kaynaklı hiçbir sorun çıkmadı hatta internet bile gitmedi 2 yıl. Çoğu sorun yaşayanların altyapısı sorunlu oluyor. TurkNet varken neden başka bir sağlayıcıya geçmemi aradaki farkları artıları ve eksileri ile açıklayacak var mı?

Geri
Yukarı