VDSL İnternet Sağlayıcı Önerisi

ZentaX

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Türk Telekom'la olan iki senelik taahhütüm doluyor. Ben 24 Mpbs'lik bir paket kullanıyorum, 75 TL fatura ödüyorum. Eğer Türk Telekom ile devam edersem paketimde fiyat artışı olacak. Herhangi bir memnuniyetsizliğim yok fakat internet genelde çok yavaş oluyor YouTube'da 1080P'lik videoyu bile durdura durdura izlemek zorunda kalıyorum. Netspeed'i Türknet'i çok duyuyorum sizce geçiş yapmalı mıyım? VDSL altyapım olduğu için daha uygun fiyata daha yüksek hızlı internet kullanabilirim sanırım. Tavsiyeniz ne olur? Uğraşmaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
Turknet var bir arkadaşımda, 24mpbs internet’e 65 tl ödüyordu. Şuan 120₺ gibi civara çıktı. Bu ay tahütü bitince Türk Telekoma geçiş yapacak . Benim internette 24mpbs mesela 35 lira ödüyorum engelli indiriminden dolayı işimize geliyor.

Turknet var bir arkadaşımda, 24mpbs internet’e 65 tl ödüyordu. Şuan 120₺ gibi civara çıktı. Bu ay tahütü bitince Türk Telekoma geçiş yapacak . Benim internette 24mpbs mesela 35 lira ödüyorum engelli indiriminden dolayı işimize geliyor.
Yanlışınız var :)
TurkNet'in 2 paketi var.
1. Paket Özgür İletişim Paketi altyapın 35 Mbps'e kadar desteklediği hızı veriyor, fiyatı 75,99 Türk Lirası
2. Paket Özgür İletişim Ekstra altyapının 100 Mbps'e kadar desteklediği hızı veriyor, fiyatı 85,99 Türk Lirası

TurkNet'in 2 paketi var.
1. Paket Özgür İletişim Paketi altyapın 35 Mbps'e kadar desteklediği hızı veriyor, fiyatı 75,99 Türk Lirası
2. Paket Özgür İletişim Ekstra altyapının 100 Mbps'e kadar desteklediği hızı veriyor, fiyatı 85,99 Türk Lirası

Dediğim gibi böyle bir fatura çıkarıldı arkadaşıma yanlışım yok yani. Bu paketler söylenmiyor bize aynı paketin tahütünün 120₺ olduğu söyleniyor :)

Arkadaşlar Türk Telekom'la olan iki senelik taahhütüm doluyor. Ben 24 Mpbs'lik bir paket kullanıyorum, 75 TL fatura ödüyorum. Eğer Türk Telekom ile devam edersem paketimde fiyat artışı olacak. Herhangi bir memnuniyetsizliğim yok fakat internet genelde çok yavaş oluyor YouTube'da 1080P'lik videoyu bile durdura durdura izlemek zorunda kalıyorum. Netspeed'i Türknet'i çok duyuyorum sizce geçiş yapmalı mıyım? VDSL altyapım olduğu için daha uygun fiyata daha yüksek hızlı internet kullanabilirim sanırım. Tavsiyeniz ne olur? Uğraşmaya değer mi?
1 yıldır Türknet kullanıyorum 35 mpbs lik paket daha bu ay 75 tl e çıktı fiyatı gayet memnunum nette dolaşan haberlere aldırış etmeyin bence hiç bir sıkıntı yaşamadım hız düşümüzde yaşamadım videolarda donma vs problemimde olmadı
414751

Son düzenleme:
Türknet'e tahatüt yok

TurkNet'in 2 paketi var.
Ben 2. paket kullanıyorum lakin 75 ödüyorum.

yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum sadece 10tl zam geldi Altyapım olmadığı için çok verimli kullanamıyorum paketimi okadar yoksa baska sıkıntısı yok bence

Dosya Ekleri

• Ad231sız.png
    Ad231sız.png
    30,3 KB · Görüntüleme: 65
  • 1.png
    1.png
    20,1 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı