VGN Dragonfly F1 Pro alınır mı?

tunq

Picopat
Daha fazla  
Darmoshark M3 düşünüyordum malzeme kalitesi yüzünden vazgeçtim 2K bütçe ile F1 Pro'dan iyi mouse var mıdır?

wraithesports.com

VGN Dragonfly Wireless Mouse

Mouse ürünlerinde iade politikası: Dış ambalajı açılmış ürünlerde koşulsuz şartsız iade kabul edilmez. Ürün garantisi: Ürün 2 sene boyunca garanti kapsamındadır. Kullanıcı hatasından kaynaklanmayan kusur durumunda bire bir değişim veya teknik servis desteği sağlanır. Driver ve Firmware.

wraithesports.com

wraithesports.com

Son düzenleyen: Moderatör:
Buna da göz atabilrsin. Geçen hafta sipariş ettim gelmesini bekliyorum.
Hocam rica etsem geldiğinde hakkında ufak da olsa bir yazı yazmanız mümkün müdür acaba? Ben de almak istiyorum ama hiçbir yerde incelemesini bulamadım, yazılımı var mı yok mu malzeme kalitesi nasıl merak ediyorum. Gerçi bu fiyatlarda bu özelliklerde başka ürün de yok sanırım ama almışken tam almak istiyorum.

İlk defa görüyorum bunu. Fiyatına göre cidden iyiymiş. Ben AJ199 almıştım benzer fiyata.

Ben de araştırırken denk geldim özelliklerine göre fiyatı gerçekten de muazzam.

Hocam rica etsem geldiğinde hakkında ufak da olsa bir yazı yazmanız mümkün müdür acaba? Ben de almak istiyorum ama hiçbir yerde incelemesini bulamadım, yazılımı var mı yok mu malzeme kalitesi nasıl merak ediyorum. Gerçi bu fiyatlarda bu özelliklerde başka ürün de yok sanırım ama almışken tam almak istiyorum.

Tabii hocam kullanmaya başladıktan sonra deneyimlerimi yazarım.

Ben de araştırırken denk geldim özelliklerine göre fiyatı gerçekten de muazzam.

Tabii hocam kullanmaya başladıktan sonra deneyimlerimi yazarım.

Bende etiket alabilir miyim yazdığınız zaman.

@EfkAnZ hocam daha fazla sabredemedim siparişi verdim ben de bugün. Umarım malzemesi de özellikleri gibi güzeldir de pişman olmayız.

Hayırlı olsun hocam. Benim de tek endişem malzeme kalitesi diğer türlü Switch ve sensör konusunda içim rahat. Vurdulu kırdılı kullanmıyorum zaten normalde fareyi o yüzden pek bir sorun yaşyacağımı düşünmüyorum malzeme kalitesi konusunda. Özellikleri, kablosuz oluşu ve Mouse'nin ele oturuşu olarak bu fiyat bandında daha iyi bir mouse bulabileceğimizi hiç sanmıyorum.

Hayırlı olsun hocam. Benim de tek endişem malzeme kalitesi diğer türlü Switch ve sensör konusunda içim rahat. Vurdulu kırdılı kullanmıyorum zaten normalde fareyi o yüzden pek bir sorun yaşyacağımı düşünmüyorum malzeme kalitesi konusunda. Özellikleri, kablosuz oluşu ve Mouse'nin ele oturuşu olarak bu fiyat bandında daha iyi bir mouse bulabileceğimizi hiç sanmıyorum.
Merhaba, mouseu sipariş vereceğim ancak deneyimleriniz nasıl?

Geri
Yukarı