VGN Dragonfly F1 Pro alınır mı?

Merhaba. Kaliteli kablosuz mouse almak istiyorum. VGN Dragonfly Wireless Mouse
Kodla 2000 TL'ye denk geliyor. Çıkabileceğim son fiyat bu. 1500 civarına daha mantıklı bir önerisi olan varsa bana daha uygun olur.

Çin'den 1600 TL'ye satın aldım. 4K dongle ile birlikte 1950 TL'ye geldi. Dün kargoya verdiler şimdi bekliyorum yaklaşık 12-15 gün sürüyor gelmesi. Bu arada alınır çok fazla öven var hiç gömeni duymadım.

Hocam bu çinden ürün almak zar atmak gibi belli olmuyor. Son tercih olarak değerlendiriyorum.

4k dongle da kullanmam muhtemelen.

Sıfır olarak F1 Pro alabilirsiniz. İkinci ele açıksanız daha güzel modellere bakılabilir.
Hocam fiyat arasında ciddi fark yoksa 2. Ele yönelmek istemiyorum.

Hocam bu Çin'den ürün almak zar atmak gibi belli olmuyor. Son tercih olarak değerlendiriyorum.

4K dongle da kullanmam muhtemelen.

Güvenilir bir yerden aldım. Hızlı da cevap veriyorlar açıkçası. Yardımcı da oldular bu siteden alan ve memnun kalan olduğu için tercih ettim. TR de üstüne kar ve birkaç şey koyulduğu için daha pahalıya geliyor.

Güvenilir bir yerden aldım. Hızlı da cevap veriyorlar açıkçası. Yardımcı da oldular bu siteden alan ve memnun kalan olduğu için tercih ettim. TR de üstüne kar ve birkaç şey koyulduğu için daha pahalıya geliyor.

Hocam takibe aldım bu siteyi. Burdan da geçebilirim siparişi daha mantıklı bi alternatif mouse önerilmezse.

Hocam takibe aldım bu siteyi. Buradan da geçebilirim siparişi daha mantıklı bir alternatif mouse önerilmezse.

Sağ altta Rewards kısmından birkaç görev var onları yaparsan 10 dolar indirim alıyorsun.

1694778456473.png

Geri
Yukarı