Çözüldü Victus laptopta Caps Lock'a basınca ekrana gelen uyarı nasıl kapatılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Menemen Baronu

Hectopat
Yer
Trakya
Ekran görüntüsü 2024-04-26 203933.png

HP Victus 16 laptop kullanıyorum. Normalde böyle bir şey yoktu. Bugün açtığımda ise bununla karşılaştım. Her Caps Lock'a bastığımda bu uyarı çıkıyor. Zararı yok ama yine de kapatmak istiyorum. Nasıl kapatabilirim?

Çözüm
Acer Nitro'da da aynı :/

Ben de bilgisayarı en son sabah açtım yoktu. Allah Allah demek ki güncelleme herhalde.
Hocam bilgisayarınzda yüklü bir program bu bildirimin gözükmesini sağlıyor büyük ihtimalle. Bende quick Access adlı bir programdan dolayı bu bildirim geliyordu. Şu şekilde çözdüm o programın dosya konumuna gittim icon adlı bir dosya vardı o dosyanın içinde icon görselleri vardı capslock_off capslock_on numlock_on numlock_off isimli iconları yeniden adlandırdım bildirim artık çıkmıyor. Sizde hangi program tetikliyorsa bulup anlattığım şekilde çözmeyi deneyebilirsiniz. Eğer bulamazsanız internette biraz araştırdım bir çözüm yolu daha verilmiş

1. başlat menüsüne tıklayın.

2. MSConfig yazın ve çalıştırın.

3. "hızlı erişim hizmeti"ni bulun ve işaretini kaldırın.

4. yeniden başlat.
Bu adımı da deneyebilirsiniz.
Eki Görüntüle 2179335

HP Victus 16 laptop kullanıyorum. Normalde böyle bir şey yoktu. Bugün açtığımda ise bununla karşılaştım. Her Caps Lock'a bastığımda bu uyarı çıkıyor. Zararı yok ama yine de kapatmak istiyorum. Nasıl kapatabilirim?
Konunu gördüm, "Bende böyle bir şey yok, Victus'a özeldir" dedim (Omen kullanıyorum). Tam cevao yazacakken Caps Lock'a bastığımda bu uyarıyı aldım. Güncelleme ne ara geldi acaba?

Acer Nitro'da da aynı :/

Ben de bilgisayarı en son sabah açtım yoktu. Allah Allah demek ki güncelleme herhalde.
Hocam bilgisayarınzda yüklü bir program bu bildirimin gözükmesini sağlıyor büyük ihtimalle. Bende quick Access adlı bir programdan dolayı bu bildirim geliyordu. Şu şekilde çözdüm o programın dosya konumuna gittim icon adlı bir dosya vardı o dosyanın içinde icon görselleri vardı capslock_off capslock_on numlock_on numlock_off isimli iconları yeniden adlandırdım bildirim artık çıkmıyor. Sizde hangi program tetikliyorsa bulup anlattığım şekilde çözmeyi deneyebilirsiniz. Eğer bulamazsanız internette biraz araştırdım bir çözüm yolu daha verilmiş

1. başlat menüsüne tıklayın.

2. MSConfig yazın ve çalıştırın.

3. "hızlı erişim hizmeti"ni bulun ve işaretini kaldırın.

4. yeniden başlat.
Bu adımı da deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı