Video izlerken bilgisayar bir anda kapandı

methean06

Centipat
Daha fazla  
Selam,

Bugün video izlerken birden bilgisayar kapandı ve siyah ekran oldu bilgisayarın açma kapama tuşuna basıyorum ve basılı tutuyorum kapanmıyor mecburen arkadaki Power tuşundan kapattım sonra yeniden açtım yine video izledim ve arkadaşımla Discord'da konuşuyorduk ve birden yine bilgisayar gitti bugün bunu 4-5 defa yaşadım sorun nedir, nasıl çözerim?

Selam,

Bugün video izlerken birden bilgisayar kapandı ve siyah ekran oldu bilgisayarın açma kapama tuşuna basıyorum ve basılı tutuyorum kapanmıyor mecburen arkadaki Power tuşundan kapattım sonra yeniden açtım yine video izledim ve arkadaşımla Discord'da konuşuyorduk ve birden yine bilgisayar gitti bugün bunu 4-5 defa yaşadım sorun nedir, nasıl çözerim?
Sıcaklıklar nasıl ? "HWMonitor" indirip ekran görüntüsü atın. Ayrıca PSU markasını ve modelini verirseniz iyi olur.

Sıcaklıklar nasıl ? "HWMonitor" indirip ekran görüntüsü atın. Ayrıca PSU markasını ve modelini verirseniz iyi olur.
PSU m EVERESE ETX-750 HWMonitor birazdan indirip ekran görüntülerini atacağım
Dediğiniz gibi programı indirdim sonuçlar böyle.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2022-05-31 183324.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-31 183324.png
    64,1 KB · Görüntüleme: 38
  • Ekran görüntüsü 2022-05-31 183340.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-31 183340.png
    69,4 KB · Görüntüleme: 36
  • Ekran görüntüsü 2022-05-31 183625.png
    Ekran görüntüsü 2022-05-31 183625.png
    65,6 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Video izlerken vesayire sıcaklıklar neredeyse aynı sıkıntı olmuyor oyunda oynarken sıkıntı olmuyor zaten kasada yeterince fan var soğutuyor yani
PSU'dan şüpheleniyorum ama kaliteli bir PSU. Sıkıntının PSU'da olmadığını garantilemek için Benchmark yapar mısınız?

PSU'dan şüpheleniyorum ama kaliteli bir PSU. Sıkıntının PSU'da olmadığını garantilemek için Benchmark yapar mısınız?
Tamamdır bi saniye

Hocam şimdide kasa açılıyor monitörlere görüntü gelmiyor

Geri
Yukarı