Videodaki 0:33 saniyesinde çalan şarkının ismi nedir?

LeqendLash

Decapat
Daha fazla  
Merhaba! Bu videonun 0:33 saniyesinde çalan şarkının ismi nedir? Shazam hiçbir şekilde bulamıyor. Sözlerinden bulsam, çalan kısımda söz yok. Hatta nasıl oldu bilmiyorum, videonun sahibine bizzat ulaştım ve ismini sordum. İsmini hatırlamadığını, ama NCS'den kullandığını söylemişti. Yani bu şarkı şu anda NCS'de yüklü. Şarkının yüklendiği dönemde NCS'nin yüklediği şarkılara göz gezdirdim, yine de bulamadım.
Hani şarkıyı kullanan biri bile bilmiyorsa, biz nereden bileceğiz? Diye sorabilirsiniz ama, yine de ben şansımı denemek istedim. Ha bu arada, videonun linki;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Bebe Rexha'nın şarkısı çıkıyor ama N.H.B diye bir sanatçı var. Bir de bu şarkıyı Shazam bulamıyor, sanırım hatalı bir cevap verdin.
Ben de Shazam'dan arattım buldu. Bebe Rexha'nın seslendirdiği versiyonu da var. Senin dediğini N.H.B söylüyor. Bak şu videoda da 1:10 itibariyle rahatlıkla duyulacak şekilde kullanılmış, videonun başlığında N.H.B. - Bebeğim, Kıskanıyorum yazıyor.

Ben de Shazam'dan arattım buldu. Bebe Rexha'nın seslendirdiği versiyonu da var. Senin dediğini N.H.B söylüyor. Bak şu videoda da 1:10 itibariyle rahatlıkla duyulacak şekilde kullanılmış, videonun başlığında N.H.B. - Bebeğim, Kıskanıyorum yazıyor.
Enteresan gerçekten. E hiçbir yerde yok hocam bu şarkı ne YouTube'da, ne Spotify'da. En azından ismini biliyoruz, son çare Rus MP3 sitelerine bakmak. Zaten onlarda da yoksa, hiçbir yerde yoktur. Bulursam veya bulamazsam haber veririm.

Enteresan gerçekten. E hiçbir yerde yok hocam bu şarkı ne YouTube'da, ne Spotify'da. En azından ismini biliyoruz, son çare Rus MP3 sitelerine bakmak. Zaten onlarda da yoksa, hiçbir yerde yoktur. Bulursam veya bulamazsam haber veririm.
Ben de anlamadım biraz karışık. Bir tek Shazam'da ve VK'da buldum ben de.

Ben de anlamadım biraz karışık. Bir tek Shazam'da ve VK'da buldum ben de.
Yok hocam bulamadım. Gerçekten Shazam'ın bulabilmesi bir mucize şuan. Ama yanlış bulmuş sanırım. Ya da Bebe Rexha çok ünlü olduğu için heryerde bu şarkı çıkıyor. Bir de Bebe Rexha ile bu attığım şarkının birbirieriyle alâkası yok ve zaten Bebe Rexha'nınkini dinliyordum. Bir de N.H.B Soundcloud'da bir araştırdım, Baby I'm Jealous şarkısı haricinde her şarkı var. Ya şarkı kayıp, ya da Shazam yanlış buluyor :D

Arkadaşın dediği gibi vk'daki motorlu videoda bu şarkı kullanılmış ancak abinin youtube sayfasında da bu şarkıyı bulamadım. Ücretlisini bulsam da alacak olmadığımdan aramadım ancak alsam bile indirilmeyen hali işime yaramaz :(.

Yeni konular

Geri
Yukarı