VirusTotal sonucu nasıl?

Yusuf saim

Femtopat
Daha fazla  
1714326926892.png

Zamanında ben ShareMod sitesinden Cheat Engine indirmiştim. Normalde kendi sitesinden indirince çoğunlukla yazılımlarda sıkıntı çıkmaz ama o zaman çok bilmiyorum. Bir baktım Pc virüs kapmış. Virüstotal'de taradığımda 4'ten fazla antivirüs motoru uyarı vermişti. Belki senin dosyan sadece 4 antivirüse şüpheli gelmiştir. Fakat bir yandan da virüs ismi de vermiş. Ama ona rağmen ne olursa olsun internette araştırdığım da yine de sorun olmaz diyenlerde var.
Bana göre temiz. Ama daha fazla antivirüs motoru uyarı verirse sonraki taramalarda indirme derim.

Zamanında ben ShareMod sitesinden Cheat Engine indirmiştim. Normalde kendi sitesinden indirince çoğunlukla yazılımlarda sıkıntı çıkmaz ama o zaman çok bilmiyorum. Bir baktım Pc virüs kapmış. Virüstotal'de taradığımda 4'ten fazla antivirüs motoru uyarı vermişti. Belki senin dosyan sadece 4 antivirüse şüpheli gelmiştir. Fakat bir yandan da virüs ismi de vermiş. Ama ona rağmen ne olursa olsun internette araştırdığım da yine de sorun olmaz diyenlerde var.
Bana göre temiz. Ama daha fazla antivirüs motoru uyarı verirse sonraki taramalarda indirme derim.
sadece bu veriyor

Sadece bu veriyor.

Kesin bir şey söylemek imkansız tabii ki de. Ama ben olsa, dosyayı indirmek çok istiyorsam, indirirdim. Şu an sahip olduğum Kaspersky olmasaydı bile. Çünkü az sayıda antivirüs motoru uyarı vermiş. Hatta ben Steam'de olan oyun Games tycoon 2'de bile virüs uyarısı alan insanlar gördüm ama onlar bile sadece ve sadece 2 3 antivirüs motorunda (senin gibi) uyarı almışlar.
Bunun haricinde tercih yapmak sana kalmış. En kötü ihtimal Kaspersky al virüs kaparsa bilgisayar. (ben 1 yıllık aboneliği 120TL'ye aldım 7 8 ay önce)

Geri
Yukarı