VirusTotal'e taratılan uygulama virüs müdür?

kdcase

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba bugün ünlü bir yabancı mobil oyunun beta olarak çıkmış bilgisayar oyunu indirdim. Fakat Kaspersky ve VirusTotal'ın birkaç tanesinde bu dosya için trojan olduğu gözüküyor. Oyunun yapımcıları ile konuştuğumda şu cevabı aldım "oyun beta testinde olduğundan, antivirüs protokollerini henüz geçmedi, bu da hatalara neden olabilir" bu oyunda trojan var mıdır yoksa dedikleri gibi bu protokollerden dolayı kaynaklanan bir sorun mudur?

VirusTotal linki: VirusTotal

Hybrid Analysis linki : https://www.hybrid-analysis.com/sam...e60d21794fd8903e85cde1cf07708b4bc7f6ca8b80b82

Son düzenleme:
İlgili dosyanın Hybird Analysis sonucunu paylaşın. Net bir sonuç almış oluruz.

İlgili dosyanın Hybird Analysis sonucunu paylaşın. Net bir sonuç almış oluruz.
teşekkürler yaptım sonuç bu : Free Automated Malware Analysis Service - powered by Falcon Sandbox

Dosya boyutu 1.6 MB görülüyor, zip dosyasını değil içindeki uygulamayı taratmalısınız ancak VirusTotal'de normalde arşiv içi uygulamalar görünürdü. Arşiv şifre korumalı mı?

Dosya boyutu 1.6 MB görülüyor, zip dosyasını değil içindeki uygulamayı taratmalısınız ancak VirusTotal'de normalde arşiv içi uygulamalar görünürdü. Arşiv şifre korumalı mı?
evet arşiv şifre korumalı, dosya boyutu 650 mb'in üstünde olduğundan taratamadığım için zip şeklinde yapmaya çalıştım. Bunu başka şekilde nasıl virustotalde taratabilirim ?

evet arşiv şifre korumalı, dosya boyutu 650 mb'in üstünde olduğundan taratamadığım için zip şeklinde yapmaya çalıştım. Bunu başka şekilde nasıl virustotalde taratabilirim ?
Bu kadar büyük boyutlu dosyayı taratamazsınız, yerel tarayıcılara güvenmeniz gerekecek.

Geri
Yukarı