Vozol içe çekilmediği müddetçe zararsız mı?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Sadece dumanı çekip üflesek olur mu? İçime çekince hem zararlı oluyor hem de çekemiyorum. Boğazımı kaşındırıyor. Direkt çekip üflesek zararı yine çok mu olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sigara da ciğere indirmeden sadece ağızda dolaştırmak kimilerine göre daha zararlı çünkü ağız kanserine neden oluyor, Vozol da da durum benzerdir diye düşünüyorum.

Sigara da ciğere indirmeden sadece ağızda dolaştırmak kimilerine göre daha zararlı çünkü ağız kanserine neden oluyor, Vozol da da durum benzerdir diye düşünüyorum.
Kısmen doğru ama vozolun (genel vapelerin) sigaradaki kansere yol açan kimyasalları içermediğini biliyoruz. Ama başka sağlık sorunlarına yol açabilir tabii. Ama içe çekilmezse vozolun herhangi bir zararı olacağını düşünmüyorum

Kısmen doğru ama Vozol'un (genel vapelerin) sigaradaki kansere yol açan kimyasalları içermediğini biliyoruz. Ama başka sağlık sorunlarına yol açabilir tabii. Ama içe çekilmezse Vozol'un herhangi bir zararı olacağını düşünmüyorum

Piyasada Vozol adı altında markasız pufflarda satılıyor ve çoğu bilinçsiz kişi bunları kullanıyor ayrıyeten bu ürünlerin içeriğinin söylendiği gibi de olduğunu zannetmiyorum, şöyle ki sigaraların içinde söylenenden çok daha fazla madde bulunuyor.

Geri
Yukarı