Vozol Puff Bar nereden alınır?

İsterse 10 defa doldursun aynı tadı alamaz sadece elinde hava atmak için gezdirir dolaştırır. O içindeki teli onun likitine özel yapilmış sen ona başka likit koyarsan tel kararma yapar. Telegrama girip araştirirsan bulursun tedarikcileri reklam olmasin burada
Nasıl araştırma yapılıyor hocam bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

İsim ver direkt ya sıkıntı olmaz.

Son düzenleme:
Hocam orijinal olanlar daha pahalı daha yeni yeni bizde Vozol satmaya başladık. Çakmasıda uzun süre kullanılabilir likit doldurulup ama orijinal kadar uzun ömürlü olmaz. Alacağınız kişi size bize şu kadara falan geliyor 670'e alıp 700'e satıyoruz derler. Tamamen yalan en fazla 400 gibi bir fiyata geliyor en ucuzunu almakta fayda var.
Kardeşim. Yasal olarak satışı mümkün mü? Devlet bir engel koymuş mu? Bu konuda araştırma yaptınız mı?

10.000 binlik bir vozol aldım, 8-9 günde likidi bitti. Şarjı da toplasan 24-36 saat arasıydı. Aldığım acaba fake bir ürün müydü? 8-9 günde 10 bin çekim yapmış olmam imkansız. 12 bin aldım o da 11-12 gün gitti. Şarj da 24 saati geçmedi.

İstanbul'da perakende satan varsa ben de alabilirim.

10.000 binlik bir vozol aldım, 8-9 günde likidi bitti. Şarjı da toplasan 24-36 saat arasıydı. Aldığım acaba fake bir ürün müydü? 8-9 günde 10 bin çekim yapmış olmam imkansız. 12 bin aldım o da 11-12 gün gitti. Şarj da 24 saati geçmedi.

İstanbul'da perakende satan varsa ben de alabilirim.
12 bini kaça almıştın hocam ben 12K aldım 3 günde %70 oldu.

12 bini kaça almıştın hocam ben 12K aldım 3 günde %70 oldu.

550 TL'ye almıştım, geçen ay. Tamam ben biraz fazla içtim ama yine 10 günde 12 bin puff çekmiş olamam. Hergün yüzde 10 düştü likidi. Şarjı da çok gitmeye başladı. Sabah şarj ediyordum ertesi sabah bitiyordu. 10 binlikle birlikte aldım. O da dediğim gibi 8-9 gün gitti.

Siz nereden aldınız?

550 TL'ye almıştım, geçen ay. Tamam ben biraz fazla içtim ama yine 10 günde 12 bin puff çekmiş olamam. Hergün yüzde 10 düştü likidi. Şarjı da çok gitmeye başladı. Sabah şarj ediyordum ertesi sabah bitiyordu. 10 binlikle birlikte aldım. O da dediğim gibi 8-9 gün gitti.

Siz nereden aldınız?
Ben de mahalle arası bi yerden aldım. Altında qr kod var ona baktınız mı?

Ben de mahalle arası bi yerden aldım. Altında qr kod var ona baktınız mı?

Yani karekodu kontrol etmedim. Böyle bir şey var. Karekodun da üstü kapalı, yarım görünüyor. Galiba sahte ürün aldık o zaman.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-01-19 at 13.12.08.jpeg
    WhatsApp Image 2024-01-19 at 13.12.08.jpeg
    92 KB · Görüntüleme: 79
Yani karekodu kontrol etmedim. Böyle bir şey var. Karekodun da üstü kapalı, yarım görünüyor. Galiba sahte ürün aldık o zaman.
Normalde onu çıkarırsın qr kod çıkar ortaya kazıman lazım orayı. Ama çakma olduğu zaten belli sticker yapmışlar bütün qrı direk. Türkiyede orijinal zor bulursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı