Vozol Puff Bar nereden alınır?

Vozol’da en tavsiye ettiğiniz aroma nedir hocam Dragon Fruit Banana Cherry mi? Bunun 12K’sı çok yok sanırım piyasada.
12K larda şuan elimde sadece lemon lime var denediğim onuda sevdim. Başka denemedim 12k larda 12k ile 10k ların aromaları farklı 10klar daha baskın aromaları.

12K larda şuan elimde sadece lemon lime var denediğim onuda sevdim. Başka denemedim 12k larda 12k ile 10k ların aromaları farklı 10klar daha baskın aromaları.
Hocam 80’e 20 boss rezerve bulamadım. 70’e 30 var en iyi aroma da o geldi gözüme. Sizin eski mesajlarda da en çok onu beğenmişsiniz.

Hocam 70'e 30'da okey midir?

Son düzenleme:
80/20 bir oranda bir likit kullanmanız daha iyi olur. Ben hazır likitlerde Jvaper beğeniyorum başka da denemedim açıkçası kendiniz yapacaksanız safir kimya ve golden kimya önerebilirim.

Hocam sitede oran göremedim. MG değeri kaç olmalı sizce?
Bir de lady Killer diye bir marka var nasıldır?

Tobaccolarda bulunuyor. Irak'a giden yakınınız vs. varsa yarı fiyatına getirtebilirsiniz. Ben öyle yapıyorum.

Geri
Yukarı