Watch Dogs vs GTA V

Watch Dogs vs GTA V

• Oy verenlerin toplamı
    31
Yanlış yönden anlıyorsunuz. Fazla sistem kaynağı istemesi ile ne alakası var dünkü çocuk olmasının. Yıllardır üzerinde çalışılan bir oyun. Desteklemem için oynamam gerekmiyor. Neyse 1 ay sonra göreceğiz zaten nasıl bir oyun olduğunu.

GTA V çok farklı bir tarz ile yapılmış. 3 ayrı karakter, 3 ayrı macera, yeni özellikler büyük bir harita...

Sistem özellikleri yerine sadece oyunları kıyaslarsam tercihim GTA V'den yana olacaktır.

Wach Dogs'da sevdiğim özelliklerden, dedektif gibi sokakta ağır ağır kabanı ile yürümesi çok havalı olmuş.

Person of Interest dizisini izlemeyenlerin Watch Dogs'a ön yargı ile yaklaşmaları normal. Ama dizi mükemmel oyunundan da benzer bir performans bekliyorum. Hikayeside mükemmel olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karşılaştırmam
  • GTA 5 artıları: Büyük harita, daha özgür, üç ayrı karakter, 3 ayrı macera.
  • GTA 5 eksileri: Grafik (çok daha iyi olabilirdi), fizik motoru (GTA 4'e göre geriye gitmiş).
  • Watch Dogs artıları: Grafikler, sesler, esrarengiz hava (dedektiflik havası), hackleme olayı (telefon ile arabayı hackleyip kaza süsü vermek).
  • Watch Dogs eksileri: Özgürlük kısıtlı, GTA gibi alışılmış bir oyun değil, muhtemelen tek karakter, tek macera.
Bana kalırsa iki oyunu Steam üzerinden alıp oynayacağım. Hatta Watch Dogs ön sipariş verdim sıra GTA 5'de biran önce çıkması dileğiyle...

Ben iki oyunu da seve seve oynayacağım. GTA' serisinin tadı her zaman farklı tabi ki ama Watch Dogs da kötü bir oyun değil. İnşallah bizleri hayal kırıklığına uğratmaz.

Biraz gündeme çıkartmış olacağım ama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videonun başında çıkan simge watch dogs un videoyu izlemedim sadece örümceği gördüm.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı