Watch Dogs vs GTA V

Watch Dogs vs GTA V

• Oy verenlerin toplamı
    31

Berke Kan

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
2 oyunda birbirinin en büyük rakipleri ve ikisi de çok büyük merakla bekleniyor. Sizce hangisi daha çok zevk verecek? GTA V çıkmadı henüz ama çıkacağından eminiz diyebiliyoruz. :) Benim tercihim GTA V'ten yana.

Gta 5 gelmiş geçmiş en iyi 10 oyun arasında yerini kesinlikle alır oysa w.d daha çok yeni ve sürekli ertelendi o tarih vu tarih diye ama benim 1. Oyunum gta sa :) :)

Watch Dogs oyunu Person of Interest dizisini takip edenler için mükemmel bir oyun olacak. Ben dizinin takipçisiyim. İk oyunu da bekliyorum fakat gönlüm Watch Dogs'tan yana.

GTA'yı oldum olası sevmem nedense, bence Watch Dogs bu seneye damgasını vuracak. Nvidia'nın HBAO+ teknolojisini kullanacakmış oyun. Yani grafikler acayip derecede güzel olacak gibi görünüyor. Oyunun sistem gereksinimleri uçuk, bi gelsin oynamaya çalışalım bakalım :confused::D

Hayır, abartıyı dünkü çocuk demenize demiştim. O kadar da değil. Piyasadaki oyunların hepsini ezer geçer. Bir serinin yeni başlayacak olması onun kötü olacağını göstermez.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı