Web sitem nasıl olmuş?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gayet güzel gözüküyor. Admin paneli ile mi güncelleniyor bilgiler yoksa manuel mi? Manuel ise admin panelli yaparsan çok daha profesyonel olur en azından site sahibi için.

Gayet güzel gözüküyor. Admin paneli ile mi güncelleniyor bilgiler yoksa manuel mi? Manuel ise admin panelli yaparsan çok daha profesyonel olur en azından site sahibi için.

Şu an ne yazık ki statik güncelliyorum ama Node JS öğrenmeye başladım Udemy'den inşallah admin paneli yapabilecek backend seviyesine kendimi ilerletip bütün backend kısmınıda kendim yazmayı düşünüyorum.

Güzel ve renkli bir tasarım olmuş ama takıldığım bir nokta var. Neden hakkında kısmında İngilizce ibarelere Türkçeyle yanıt verdiniz? Bu sitenize giren yabancı ziyaretçilerde çeviri problemlerine yol açar. Ya tamamen İngilizce ya da tamamen Türkçe olarak sayfalarınızı hazırlamanızı öneririm.

Site bence güzel olmuş. Çeşitli yerlerde bazı yazım hataları var ama. Halledersin onları.

Hocam iyi hoşta, yan tarafta ki ayarlar işaretinin dönmesi kötü olmuş.

Ayarlar kısmından renkleri değiştirebilirsiniz ve Dark mode i açıp kapatabilirsiniz yazım yalnışlarına gelecek olursam oralara dolu durması için hep 30 kelimelik falan random lorem yazıları yazmıştım daha sonra düzelmeye kalkınca biraz karışıklıklar yapmışım farkmetmemi sağladığınız için teşekkür ederim bir an önce güncelleyeceğim. Ve ayarlar ikonunun dönmesini engelleyeceğim.

Bana güzel geldi. Bu arada buraya profesyönel mi yazmak istemiştiniz? :D

1673532492946.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı